Farklı Pantolon Modellerine Genel Bir Bakış

Farklı Pantolon Modellerine Genel Bir Bakış

 

Kadın ve erkek giyimin ortak noktası olarak kabul edilen pantolon modelleri için her firma kendi dokunuşlarını yapmaktadır. Bu modeller kumaşın yapısına ve özelliğine göre değişim göstermektedir. Ayrıca her pantolon her ürünle uyum sağlamamaktadır. Bu nedenle model seçerken 2 kurala dikkat etmeliyiz. İlki rahatlık ve konfor, ikincisi ise üst elbisemiz kombin imkânına bakılmalıdır.

Yaz Ve Kış Her Zaman Jean Modası

Amerikan tarzı kot modeli olan Jean her geçen gün kullanım alanını genişletmektedir. Her türlü kıyafet ile kolayca kombin şansı tanıyan bu tarz modellerde genellikle yazın sıcaklık problemleri yaşayabilirsiniz. Kullanış açısından rahat olan ve gayet şık tasarıma sahip olan bu modeller her zaman en çok tercih edilenler listesinin başında gelir.

Dechino İle Akdeniz Esintisi

Akdeniz iklimi örnek alınarak DeFacto tarafından üretilen bu ürün üst düzey kumaş yapısı nedeniyle oldukça kullanışlı bir pantolon türüdür. Yazın sizleri sıcaktan korurken kışın ise sizleri iklim şartlarına göre sıcak tutmaktadır. Oldukça şık olan bu model pantolonlar daha çok gömlek modelleri ile kombin edilerek daha çok klasik hava katılmaktadır. Bu pantolon modeli fiyatları oldukça uygun fiyatlara satılmaktadır.

Keten Ve Kadife Türü Pantolonlar

Kullanım alanı her zaman sabit olan ve belli kombin imkânı veren bu pantolonlarda genel olarak tek bir kombin şansınız olsa da oldukça değerli bir pantolondur. Bu modeller daha çok klasik giyime yakın kişiler tarafından seçilmektedir.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts
Read More

Bel Çantası Kombinleri

  Son dönemin modası olan bel çantası nasıl kombinlenir konusunda kadınlara yardımcı oluruz. Bu sayede de kadınlar trend…