Her Döneme Damga Vuran Çizgili Pantolonlar!

Her Döneme Damga Vuran Çizgili Pantolonlar!

Pantolon konusu moda dünyası açısından oldukça önemli bir konudur ve 2015 Sonbahar pantolon modası göz önüne alındığında çizgili pantolonlar konusunun ön plana çıktığı görülmektedir. Moda dünyasında çizgili desenler hemen her dönemde revaçtadır. Kıyafetleri etkisi altına alan çizgi modası bu dönemde daha çok pantolonlarda karşımıza çıkmaktadır.

Her Döneme Damga Vuran Çizgili Pantolonlar!

Çizgili pantolonlar konusunda tasarımcıların dokunuşları ile yeni modeller gündeme gelmektedir. Önemli defilelerde bu tarz pantolonlar sıklıkla yer almaktadır. Bu tarz pantolonlarda özellikle kumaş ve tayt ön plana çıkmaktadır. Dikine çizgilerin hakim olduğu bu tarzda enine çizgiler de görülmektedir. Bunun yanı sıra, düzensiz bir şekilde yer alan çizgili desenler de son derece farklı bir görüntü ortaya çıkarmaktadır.

Çizgili pantolonlar konusunda her dönemde olduğu gibi bu dönemde de siyah ile beyazın uyumu göze çarpmaktadır. Bunun yanı sıra sonbahar dönemine uygun diğer renkler de görülmektedir. Bu tarz pantolonları seçmek biraz risk içermektedir. Kilo sorunu yaşayan kişiler seçim yaparken dikkat etmelidir çünkü yanlış seçimde daha kilolu görünmeniz mümkündür. Bu nedenle fiziksel yapınıza göre tercihte bulunmanız gerekmektedir.

Her Döneme Damga Vuran Çizgili Pantolonlar!

Çizgili pantolonlar ile birlikte düz siyah ya da beyaz gömlekler kombin edilmektedir. Bunun yanı sıra tonu uygun olan t-shirtler ve montlar da oldukça revaçtadır. Bu tercihi yaparken havanın durumunu göz önüne almanız gerekmektedir. Bu tarz pantolonlarda genellikle dar kesim ve yüksek bel modellerin ön plana çıktığı görülmektedir.

Çizgili pantolonlar konusunda birbirinden ünlü markaların yepyeni modellerini inceleyerek karar verebilirsiniz. Tercih yaparken tüm etkenlere dikkat etmeniz son derece önemlidir. Sonbahar’da özellikle sokak stilinde sıklıkla gördüğümüz bu tarz pantolonlar ile birlikte hem şıklık hem de rahatlık elde etmeniz mümkündür. Her dönemin modası çizgiler günümüzde de önemini korumaktadır.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts