İndigo Renk İle Uyumlu Renkler Nelerdir? Nasıl Kombinlenir? 

İndigo Renk İle Uyumlu Renkler Nelerdir? Nasıl Kombinlenir? 
İndigo Renk İle Uyumlu Renkler Nelerdir? Nasıl Kombinlenir? 

İndigo Renk İle Uyumlu Renkler Nelerdir? Nasıl Kombinlenir? İndigo rengi ile tercih etmenizi önerdiğimiz renkler var. Siz de kombinleri ona göre yapabilirsiniz. İşte detaylar makalemizde..

İndigo Renk İle Uyumlu Renkler Nelerdir? Nasıl Kombinlenir? İndigo renk kombinleri tamamen şık bir görüntü elde edeceğiniz şekilde seçilmiştir. Önemli olan renk seçiminizi yaparken, kumaş türüne göre ve bırakmak istediğiniz etkiye göre karar vermenizdir. Bu durumda çok daha şık bir görüntü oluşturup istediğiniz gibi bir etki yaratmış olacaksınız. Seçim tamamen sizin.

İndigo Rengi ile Toprak Renkleri Uyumu

Toprak renkleri indigo dendiğinde ilk aka gelen renk oluyor. İndigo rengi ile toprak renkleri uyumu çok daha şık bir görünüm elde etmek için tercih edilebilir. Ayrıca indigo mavisinin de canlılığını kırmak, dengeyi korumak açısından avantajlı olacaktır. Bunu göz önünde bulundurmanız durumunda, genel olan indigo rengi olan pantolonlar ile mavi tunikleri kombin etmek isteyebilirsiniz. Kendinizi daha iyi hissedeceğiniz, enerjinin bir yerde toplanmadığı kombinler yapmış olacaksınız. Sunulacak olan bu öneriye göre hareket ederek diğer aksesuarlarınızın rengini de farklı toprak rengi tonlarından oluşturabilirsiniz.

İndigo Rengi ile Kırmızı Uyumu

Mavinin kırmızı ile uyumu hiçbir zaman görmezden gelinmemeli. Bakıldığında kırmızı ile uyumu, aslında enerjinin toplanması ve sizin üstünüzden yansıması şeklinde olabilir. Aynı zamanda ev için de oturma grubu olarak bu iki rengin sık sık bir arada kullanıldığı görülür. Tüm bunları değerlendirmeniz durumunda, uyumlu bir renk seçeneği ortaya çıkarmış olacaksınız. İndigo rengi ile hangi renk uyumlu sorusunun yanıtları arasında, mutlaka kırmızı renginin de olacağını söyleyebiliriz. Bu renk uyumunu da gözden kaçırmadan, seçiminizi yapabilirsiniz.

İndigo Rengi ile Beyaz Uyumu

Mavinin beyaz ve krem tonları ile uyumlu olduğu bilinir. Siz de indigo rengi seçimini yaparken, mutlaka beyaz ve krem tonlarını da görmezden gelmeden hareket edin. Sunulacak lan farklı renkler de olabilir. Sadeliği ön plana çıkarmak istiyorum diyenler için mutlaka indigo en uyumlu olduğu renk olarak krem ve tonları gösterilir. Net ve keskin bir dikkat çekicilik yaratmak açısından da önemli olan beyazın kullanılmasıdır. Beyaz rengini de görmezden gelmemeniz önerilir.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts
Read More

Yaz İçin Kombinler

Yazın ne giyeceğim derdine son. Yaz için kombinler verilmiştir. O kombinler arasından sizin için en uygun olanını tercih…
Read More

Massa Tincidunt Vel

Structured gripped tape invisible moulded cups for sauppor firm hold strong powermesh front liner sport detail. Warmth comfort…