Kendinizi Özel Hissedeceğiniz Gelin Taçları

Hayatınızdaki en önemli gecenin kombinini yapmaya hazır olun. Kendinizi özel hissedeceğiniz gelin taçları arasından hayalinizdekini seçerek, hiç unutamayacağınız bir şıklığa kavuşun. Gelinliğinizle uyumlu, aynı zamanda tamamen sizi gecenin en güzeli yapacak taçlar ile özel bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Büyük ve Şık Taçlar

Eğer kendinizi kraliçe gibi hissetmek istiyorsanız, seçiminiz büyük taçlardan yana olacak. Bu taçlar saçı topuz olan kadınlarda çok hoş duruyor. Hangi gelin tacını almalıyım sorusunun cevabına, büyük ve şık taçlar almalısınız şeklinde cevap verebiliriz. Elbette aldığınız tacın yapılan saç modeli ile de uyumlu olması önemli. Bu taçların kullanıldığı saç modelleri genellikle yüksek topuzlar ya da dağınık topuzlar oluyor. Eğer bu şekilde bir saç modeli tercih edecekseniz sizin için ne güzel taç ta büyük ve şık taçlar olacak.

Sade Papatya Taçları

Hayalini kurduğunuz bir kır düğünü ve sade bir şıklık olabilir. Bunun en önemli tamamlayıcısı papatya taçlar olacak. Zarif metal detaylarla oluşturulmuş olan papatya taçları, sade gelince taçları arasında oldukça tercih ediliyor. Abartıdan kaçan gelinler için uygun olduğunu söyleyebiliriz. Taçlarda kullanılan saç modelini genel olarak salık maşa saçlardır. Omuzları açık olan sade gelinliklerde, salmış olduğunuz saçlarınızın üzerine sade papatya taçları en doğru seçim olacak.

Tam Tur Zarif Taçlar

Son zamanlarda en çok tercih edilen saçlardan biri de tam tur taçlar. Yani başınızı yuvarlak bir biçimde saran taçlar. Bu taçları takan kişiler, seçmiş olduğu taçların çok ağır olmamasına dikkat etmeli. Sizi rahatsız edecek şekilde olmadığı sürece, tam tur olan taçları alabilirsiniz. Dilerseniz salık modellerle dilerseniz de ense topuzlarıyla bu taçları tercih edebilirsiniz. En güzel gelin tacı ile en özel gününüzü geçirin.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts