Kış Sokak Modası Trendleri

Kadınlar kış şıklığı oluştururken, bir diğer taraftan da soğuk havalara uygun giyinmek ister. Genellikle bir kıyafetin şık olması için iklime uygun ve içindeki kişinin rahatlığını artıracak bir ürün olması gerekir. Sizin için hazırladığımız ipuçları ile soğuklar karşısında etkili koruma sağlayan ve aynı zamanda sokak modasını yansıtan parçalar tercih edebilirsiniz.

Kovboy Botların Şıklığa Etkisi

Kış aylarına girilmesi ile birlikte sokaklarda kovboy botları da kendisini göstermeye başladı. Moda eleştirmenleri tarafından da tam not alan bu ayakkabılar, kadınların ayakkabı dolabının vazgeçilmez parçası olmayı başardı.

Kovboy bot ve çizmeler hem günlük elbiseler hem de dar Jeanlar için mükemmel bir uyum oluşturur. Bu durum da kadınların şıklıklarını oldukça arttırır.

Sezonun Rengini Yakalayın

Bu sezonun moda olan rengi mordur. Mor kazaklar, mor kabanlar ve hatta mor ayakkabılar ile istediğiniz uyumu yakalayabilirsiniz. Sokak modası rengi ile kış aylarında şıklığa da ulaşmış olursunuz. Bunun için tek yapmanız gereken ise mor rengi kombin yaptığınız diğer renk seçimini dikkatli yapmanızdır. Mor renkteki bir kazağı, yine içinde mor desenler olan bir etek ile birlikte kullanabilirsiniz.

Oversize Kabanlar Tercih Edin

Kaban tercihinizi oversize olarak yaparak sokak şıklığına sahip olabilirsiniz. Son dönemlerde büyük bedenler kadınların şıklığını arttırma noktasında oldukça önemli bir hale geldi. Bu nedenle de siz de trend parçaların başında sayılan büyük beden kabanları tercih edebilirsiniz.

Kaban renklerinde de bu sezon gri ve füme ön olana çıkar. Özellikle her renk ile kombin yapmanın kolay olduğu bu kabanlar sayesinde aradığınız şıklığa ulaşabilirsiniz.

Kalem Etekler İle Şıklık Elde Edin

Kalem etekler, yeni sezon sokak şıklığı içerisinde oldukça göze çarpar. Midi boy kalem etekler ile klasik giyimde hoş bir görünüm eldededebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts