Moda

Şık olduğunu sanan ünlüler

1
Pharrel Williams

Şık olduğunu sanan ünlüler diyince akla ilk önce kadınlar gelse de, erkekler de bazen şık olmaya çalışırken önemli hatalar yapabiliyorlar. İyi dikilmiş bir takım elbise ile kolayca şık olabilecek erkeklerin giydiği inanılmaz kıyafetler kimi zaman görenleri şaşırtıyor. İşte şık olduğunu sanan fakat rüküşlükten kurtulamayan ünlü erkekler…

2
Ed Sheeran

~~Happy isimli şarkısı ile kısa sürede büyük bir şöhret edinen ünlü şarkıcı Pharrel Williams, bir ödül töreninde giydiği bu takımla gecenin en rüküş erkeği oldu. Bu kıyafet büyük bir kavram karmaşası içinde, kamufulaj desenler taşıyan şortlu bir smokin kimin fikriydi merak etsek de, gerçekten çok kötü bir fikir olduğu kesin. Gece vakti takılan koyu güneş gözlükleri ve parlak mavi kol saatine ise diyecek söz bulamıyoruz.  Williams’ın bu kıyafeti, klasik erkek modası olan takım elbiselerden niçin şaşmamak gerektiğinin iyi bir örneği.

Müzik yeteneği ve sempatik görünümüyle tüm dünyanın beğenisini kazanan Ed Sheeran da ne yazık ki giyinmeyi bilmeyen ünlülerden. BBC Radio’nun düzenlediği bir ödül törenine katılan Sheeran, ödül törenine katılacak bir ünlüden ziyade arkadaşını ziyarete giden liseli bir delikanlıyı andırıyor. T shirt altına giyilmiş havası yaratan yeşil uzun kolluları, üstüne uymayan kargo pantolonu, beyaz çorapları ve spor ayakkabıları ile genç şarkıcı bırakın bir ödül törenini, gündelik yaşam için bile oldukça rüküş. Kendisine acilen basit siyah bir takım elbise almasını tavsiye ediyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu