Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir? Yengeç burcu kadınları çok duygusal romantik bir burçtur. Aile kavramının hakkını veren, geleneklerine bağlı, sevecen, şefkatli, fedakar, sahiplenici, koruyucu, sevdikleri için bütün fedakarlığı göze alabilen, ince düşünen bir burçtur.

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir? Yengeç burcu kadınları kolay kolay hiç bir şeyi unutmazlar. Kinci bir yapıya sahip olurlar, bu nedenden dolayı. Çok fazla alıngan bir burçtur. Yengeç burcunun yöneticisi aydır. Yönetici ay olan yengeç burcu kadınının ruh hali sürekli değişkenlik göstermektedir.

Yengeç Burcu Kadını Genel Özellikleri

Yengeç burçları dolunay olduğu dönemlerden çok fazla etkilenirler. Bu durum ; Şiddetli baş ağrıları, üzgün, mutsuz olmalarına sebebiyet verebilir. Yengeç burcu ailesini korumak, sahip çıkmak için yaratılmıştır dersek çok doğru olur. Yengeç burcu kadını yalandan hiç hoşlanmaz, yalandan nefret eder, kendisi gibi herkesin de dürüst olmasını ister. Yengeç burcu kadınları daha geleneksel düşünürler. Diğer burçlara nazaran daha uyumludurlar asi değildirler. Haklarını asla yedirmezler. İyi niyetli olsalar da herhangi bir problem ortaya çıktığında, iyi niyetleri suistimal edildiğinde oldukça sert olurlar. Yengeçler alışkanlıklarından vazgeçmeyi kolay kolay göze alamazlar. Yengeçler duygusal değeri olan bir hediye daha çok severler. Bu burçların sezgisel güçleri oldukça kuvvetlidir.

Yengeç Burcu Kadını Aşk Hayatı

Yengeç burcu kadını sevdiği zaman çok fazla sahiplenici olur. Karşısındaki insanı kendinden bile fazla sever, korur. Yengeç burcu kadınları aşkta, karşısındaki insanı çok sevse dahi, ona güvenmeyene kadar sevgisini hiç belli ettirmez. Yengeç kadınları çok gururludurlar. İş hayatlarında da sorumluluk duygusu fazla olduğundan dolayı da çok başarılı bir burçtur. Yengeç burcu kadını iş hayatında sabit fikirleri olduğundan dolayı, başarılı olur uzun yıllar işini güzel bir şekilde devam ettirirler. Yengeç burçları sevdiklerine karşı çok fazla fedakarlık yapan bir burçtur. Yengeç burcu kadını kırıldığı zaman karşısındaki insanı da çok fazla kırar, sözleriyle canını yakar. Yengeç burcu kadınları ruhsal anlamda güçlü, kuvvetli erkeklerden hoşlanırlar. Zor zamanında hep yanında olan, koruyan kollayan, her konuda destek olan erkekleri severler. Yengeç burçları yemek yapmayı, mutfakta uğraşmayı çok seven bir burçtur aynı zamanda. Yengeç burcu kadını kendisine yapılacak eleştiriye karşı pek açık değillerdir. Yalnız insanlar hakkında fikir yürütmeyi severler.

Yengeçler ihanetten ve sadakatsizlikten asla hoşlanmazlar. Yengeçlerin maceracı bir yapıları bulunmaktadır. Yolculuk yapmaktan çok hoşlanırlar. Güzel yerlere gitmekten ve kafa dinlemekten çok hoşlanırlar.

Yengeç Burcu Fiziksel Özellikleri

Yengeç burcu kadını yuvarlak bir yüze ve soluk, beyaz bir tene sahiptir. Orta ya da kısa boyludurlar. Yengeç burcu kadınları oldukça güzel kadınlardır. Kilo almaya müsait bir yapıları bulunmaktadır bundan dolayı dikkat etmezlerse kilo alabilirler.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts
Read More

Burçlar Uyumu

Astrolojiye göre burçların birbiriyle olan uyumu kişilerin hayatlarında anlaşabilecekleri veya ulaşamayacakları durumları da etkiliyor. Farklı burçlar için özellikle…