Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?
Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir?

Yengeç Burcu Kadını Özellikleri Nelerdir? sorusunun yanıtını makalemizde sizler için yanıtladık. Yengeç burcu kadını için romantik, evlilik düşkünü ve anne nitelemelerinin yapıldığı bilinmektedir.

Yengeç burcu kadını 23 Haziran 22 Temmuz arasında doğmuştur. Son derece anaç, romantik ve duygusal kişilerdir. Kabuğuna çekilebilir ama içine girdiğinizde anne şefkatini en iyi şekilde hissedebilirsiniz. Sevgiye olan ihtiyacı çok fazladır. Çünkü sevgi dolu kalbi hemen kırılır. Hassasiyeti nedeniyle birçok insan bu burcun insanlarından kaçınmaktadır. Baskın özellikleri nedeniyle kırıcı olabilen burçlar bu kadını incitebilir. Özellikle sezgilerine güvenen bir yapıya sahip olan bu kişiler için ev hayatı son derece önemlidir.

Yengeç Kadını Aşk Hayatı

Yalandan kesinlikle nefret eden bu burcun insanları için sıcakkanlılık önemlidir. İyi niyetlerin suistimal edilmesi halinde hemen kabuklarına çekilirler. Romantik bir yapıya sahip olan Yengeç kadını annelikle özdeşleşmektedir. Cinsel isteklerinden ziyade annelik iç güdüleri konusunda hareket eder. Sevdiği insanları korur ve evlilik hayatının sıcaklığını bulacağı ilişkilere odaklanır. Eşine asla ihanet etmez ve ahlaki açıdan son derece düzgün biridir. Duygusallığı nedeniyle bazen zor durumda kalabilir. Bu yüzden melankolik yapısı öne çıktığında birçok kişinin uzaklaşmasına neden olabilir. Gereksiz alınganlık yaparak uzaklaşabilir.

Yengeç Burcu İş Hayatı

Kaprisli ve tripli bir kişilik olan yengeçler, nazlı ve niyazlıdır. Yengeç burcu meslek seçimi konusunda çocuk bakıcılığı, hemşirelik, hasta bakıcılık, şairlik ve senaristlik gibi birçok mesleği yapabilir. Sıcakkanlı ve duygusal açıdan özeldir. Bu yüzden iyi bir aşçı ve öğretmen olmuştur. Genelde birçok anaokulu öğretmeninin yengeç burcu olduğu bilinmektedir.

Yengeç Kadını Kimlerle Uyumludur?

Yengeç burcu kadının anlaştığı burçlar başak, akrep ve boğa burçlarıdır. Bu burçtan olan kişilerle uyum içindedir. Özellikle meslek seçimi konusunda birçok açıdan başarılı olan yengeçler iş hayatında partner bulmaktadır. Evlilik konusuna her zaman sıcak bakan ve ilişkilerinin odak noktası evlilik olan bu kişiler genelde boğa burçlarıyla uyumlu partnerler olmaktadır. Özel yaşamlarında genelde ailelerine öncelik verirler ve diğer konular ikinci plana atılır. Duygularını doruklarda yaşayan bu insanlar iletişim konusunda bazen kopukluk yaşadıklarından zaman zaman  içe dönük olabilirler.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts