Yeni Sezon Yelek Modelleri

Yeni Sezon Yelek Modelleri
Yeni Sezon Yelek Modelleri

Yelek modellerini sezon renkleriyle uyum sağlayacak şekilde kıyafetlerinizle bütünleştirebilirsiniz. Deri, kot ve smokin ceketler her kıyafeti farklı bir havaya sokar. Safari yelek modası ise bu sezon çok modadır. Gece kıyafetlerinize özel tül ve dantel yelek modelleri sizlerin kıyafetlerini oldukça şık gösterecektir. Spor tercihini seven herkes kot yelek modellerinin farklı çizgileriyle kendilerine özel bir tarz yapacaklardır.

Yeni Sezon Yelek Modelleri
Yeni Sezon Yelek Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi deri yelek modellerini pantolon ve mini eteklerinizle rahatlıkla giyebilirsiniz. Bele oturan kesimleri kıyafetlere güzel bir uyum sağlar. Yaz ayına özel dantel yelekleri istediğiniz saat zevkle giyebilirsiniz. Örgü yelekler ise kış ve yaz ayında sizlere eşlik ediyor. Delikli örgü yelek modelleri bu sezon oldukça modadır.

 Yelek Modelleri
Yelek Modelleri

Yelek modellerinin güzel tarafı her kıyafetle güzel bir bütünlük oluşturmasıdır. Dar kesimli pantolonlarınızın üzerinde tarz yaratacaktır. İş yerine özel farklı kesimlerle sizler daha şık görüneceksiniz. Baskılı ve renkli desen modelleri ise sokak modasını bu sezonda canlandırdı. Tasarım harikası özel yelek modelleri çiçek desenleriyle de bayanları büyülemeyi sürdürüyor.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts
Read More

2018 Kot Modası

  Spor giyimde özellikle vazgeçilmezleri arasında yer almakta olan kot modası her sezon rahatlığı sevenler için tercih edilebilecek…