Ameliyatsız Bölgesel Zayıflama ile Yepyeni Bir Vücut

Fazlalıklar ve bölgesel kilolar birçok kişi için hayatı kabusa çevirir. Bu durumun düzene girmesi için yapılan egzersizler yeterli olmadığında, ameliyatsız bölgesel zayıflama söz konusu olmaktadır. Bu süreçte hangi bölgenin daha iyi görünmesini istiyorsanız o bölgeye yönelik çeşitli incelme yöntemleri tercih edebilirsiniz.

Cerrahi Olmayan İncelme Yöntemleri Nelerdir?

Cerrahi olmayan incelme yöntemleri, diyet ve egzersize rağmen giderilemeyen fazlalıklar söz konusu olduğunda gündeme gelmektedir. Bir ya da birkaçının bir arada kullanılacağı farklı yöntemler kullanarak, incelme mümkün oluyor. Özellikle basen ve bel bölgesinde biriken fazlalıkların giderilmesi için tercih edilecek yöntemler daha fit görünmenizi sağlayabilir.

En sık tercih edilen ameliyatsız zayıflama seçenekleri, kilo sorunu olanların göbek, basenler, kollar ve bacaklar için tercih ettiği incelme yöntemleridir. Bu uygulamalar aşağıdaki yöntemlerin biri ya da birkaçıyla gerçekleştirilebilir.

Ultrashape Yöntemi

Ultrashape yöntemi kullanılarak bölgesel zayıflama yöntemi tercih eden kişiler, yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlayarak yakılmasını kolaylaştırmaktadır. Bu uygulamayla cildinize zarar vermeden parçalanan yağ hücreleri birkaç cm incelmeyi sağlar.

Yağ hücrelerinin kalıcı olarak parçalanması kilo alımı ve sağlıksız beslenme söz konusu olduğunda yeniden karşınıza çıkacaktır. Bu yüzden incelme sağlandığında gereken beslenme düzeninin kontrol altında tutulması gerekiyor. Kilo verme yöntemimiz sonrası mutlaka sağlıklı beslenmek, karbonhidrat ve şekerden fakir beslenme hususunda dikkatli olmamız gereken bir dönem karşımıza çıkacak.

Radyofrekans Yöntemi

Radyo dalgalarının sağladığı enerjinin cildin sıkılaşmasını sağladığı bu işlem, genital bölge ve saçlı deri haricindeki her bölgede kolayca uygulanabilir. Bu yöntem kullanılarak verilen kilolarınız belirgin olmakla birlikte yine sağlıksız beslenme konusunda ders etki yaratacaktır. Bölgesel incelme genelde birkaç seans sonrası sonuç verir ve gözle görülür bir incelme sağlar.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts