Bambu Oturma Grubu

Bambu Oturma Grubu
Bambu Oturma Grubu

Terası veya bahçesi bulunan evlerde ev sahiplerinin sıklıkla tercih ettiği bambu oturma grubu, ortama daha sıcak ve rahat bir hava katıyor. Normalde bu ortam için genelde kullanılmayan eski mobilyalar tercih edilir ama zamanla kullanışsız olduğu anlaşılır. Taşınması çok güç olan eski mobilyalar yağmur veya herhangi bir doğa olayında korunamaz ve çabuk yıpranarak kullanılamaz hale gelir. Bunun yanı sıra böcek ve haşerelerden de korunamaz. Bu konuda hiçbir sıkıntı yaratmayan bambu oturma grubu kolay taşınabilir ve yağmurdan etkilenerek deforme olmazlar.

Bambu Oturma Grubu
Bambu Oturma Grubu

Bambudan Gelen Sağlık!

Dünyanın en hızlı yetişen bitkisi olan bambu, hem çevreci bir bitki olup hem de estetik açıdan uzun yıllar dayanıklıdır. Bambunun diğer ahşap ve bitkilere göre iki kat daha fazla dayanıklı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Meşeden daha sağlam olan bambu hafif yapısı sayesinde istenilen şekilde taşınabilir. Bunun yanı sıra bakteri barındırmayan yapısı sayesinde sağlığınız içinde bambu ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Bambu Oturma Grubu
Bambu Oturma Grubu

Terasınız veya bahçeniz için tercih ettiğiniz bambu oturma grubu, sizi hiç pişman etmeyecek. Hafif taşınabilir yapısı sayesinde eşyalarınızın yerlerini istediğiniz aman değiştirebilir ve zevkinize göre de yerleştirebilirsiniz. Evinizi taşımanız durumunda da yine size hiç zorluk çıkarmayacak ve kolay taşınacaktır. Bambu oturma gurubunuzun daha estetik bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız özellikle de bahçe dekorasyonunda tercih edeceğiniz beyaz renkli bambu oturma grubu bahçenize harika bir görünüm katacaktır.

Total
0
Shares
1 comment
  1. Bahçemde kullanıyorum bende bambuları hafif ve çok rahat ayrıca çok da estetik duruyor. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts

SU KAÇAĞI TESPİTİ

Su kaçağı aslında kolaylıkla anlaşılabilir. Oturduğumuz yerlerin duvarlarında veya zeminlerinde kabarmaların, damlamaların olması, küfün oluşturduğu siyahlıklar ve nem,…