Bambu Oturma Grubu

Bambu Oturma Grubu
Bambu Oturma Grubu

Terası veya bahçesi bulunan evlerde ev sahiplerinin sıklıkla tercih ettiği bambu oturma grubu, ortama daha sıcak ve rahat bir hava katıyor. Normalde bu ortam için genelde kullanılmayan eski mobilyalar tercih edilir ama zamanla kullanışsız olduğu anlaşılır. Taşınması çok güç olan eski mobilyalar yağmur veya herhangi bir doğa olayında korunamaz ve çabuk yıpranarak kullanılamaz hale gelir. Bunun yanı sıra böcek ve haşerelerden de korunamaz. Bu konuda hiçbir sıkıntı yaratmayan bambu oturma grubu kolay taşınabilir ve yağmurdan etkilenerek deforme olmazlar.

Bambu Oturma Grubu
Bambu Oturma Grubu

Bambudan Gelen Sağlık!

Dünyanın en hızlı yetişen bitkisi olan bambu, hem çevreci bir bitki olup hem de estetik açıdan uzun yıllar dayanıklıdır. Bambunun diğer ahşap ve bitkilere göre iki kat daha fazla dayanıklı olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Meşeden daha sağlam olan bambu hafif yapısı sayesinde istenilen şekilde taşınabilir. Bunun yanı sıra bakteri barındırmayan yapısı sayesinde sağlığınız içinde bambu ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Bambu Oturma Grubu
Bambu Oturma Grubu

Terasınız veya bahçeniz için tercih ettiğiniz bambu oturma grubu, sizi hiç pişman etmeyecek. Hafif taşınabilir yapısı sayesinde eşyalarınızın yerlerini istediğiniz aman değiştirebilir ve zevkinize göre de yerleştirebilirsiniz. Evinizi taşımanız durumunda da yine size hiç zorluk çıkarmayacak ve kolay taşınacaktır. Bambu oturma gurubunuzun daha estetik bir görüntüye sahip olmasını istiyorsanız özellikle de bahçe dekorasyonunda tercih edeceğiniz beyaz renkli bambu oturma grubu bahçenize harika bir görünüm katacaktır.

Total
0
Shares
1 comment
  1. Bahçemde kullanıyorum bende bambuları hafif ve çok rahat ayrıca çok da estetik duruyor. 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts
Çeyiz Listesinde Neler Olmalıdır?
Read More

Çeyiz Listesi

Bir genç kızın en önemli eşyası, gelirken yeni evine, baba evinden getireceği eşyalarıdır. Bu eşyalar onun için ne…
Read More

Tv Ünitesi Seçimi

Oturma odalarının daha şık ve daha konforlu bir şekilde tasarlanabilmesine olanak tanıyan önemli fikirlerden biri olan tv ünitesi…