Kışın Banyoyu Isıtmak

Banyoyu Isıtmak
Banyoyu Isıtmak

Banyolar özellikle standart dekorasyon özellikleri gereği genel olarak fayans ile döşenir. Bu durumda evlerin en soğuk bölümlerinin banyolar olmasına neden olur. Bu durum kış aylarında çok daha etkili bir şekilde fark edilebiliyor.

Banyoyu Isıtmak
Banyoyu Isıtmak

Kış aylarında sıcak yataktan sabahın ilk ışıklarında soğuk bir banyoya girmek istemeyenler için bu soğuk yapıda olan banyolarda ufak değişiklik ve uygulamalar ile sıcak bir ortam yaratılabilmesi de mümkündür. Bunun için öncelikli olarak banyo pencerelerinin hava kaçırma hususuna karşı sünger gibi yalıtım malzemeleri ile önlemlerinin alınması gerekiyor.

Bunun dışında da hem banyoda sıcak bir hava yaratacak hem de çok daha şık bir dekorasyon oluşmasında yardımcı olacak ürünler olan banyo paspasları kullanılması da banyoda soğuk havayı ortadan kaldırmada son derece yardımcı olacaktır.

Total
0
Shares
1 comment
  1. Evime hep böyle bir banyo yaptırmak istemişimdir ama maddi durum buna izin vermiyor tabi bana da böyle bakmak kalıyor. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts
Read More

Tv Ünitesi Seçimi

Oturma odalarının daha şık ve daha konforlu bir şekilde tasarlanabilmesine olanak tanıyan önemli fikirlerden biri olan tv ünitesi…