Başak Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir?

Başak Burcu Genel Özellikleri Nelerdir
Başak Burcu Genel Özellikleri Nelerdir

Başak Burcu Genel Özellikleri Nelerdir? Başaklar, 23 Ağustos ile 22 Eylül arasında doğanlar pratik, mantıklı ve dürüst insanlardır. Merkür gezegeni tarafından yönetilen başaklar, mantıklı, sağduyulu, basit, zeki ve düzenli insanlardır.

Başak Burcu Genel Özellikleri Nelerdir? Kadının temsil ettiği tek burç, oldukça sakin ve içine kapanık bir var olma biçimi ve diğer insanlar tarafından kolaylıkla beğenilmesini sağlayan basit bir kişiliğe sahip olma ile karakterize edilen bir burçtur. Tabii ki başaklar biraz çekingen insanlardır. Bu nedenle yeni arkadaşlar edinmeleri veya başkalarına açılmaları her zaman kolay değildir.

Başak Burcu Genel Özellikleri

Herhangi bir konu üzerinde düşünmek için çok zaman harcayabilirler, karmaşık durumlardan veya çatışmalardan kaçınmak için çözümler düşünürler ve birçok şeyi görmelerine, hissetmelerine ve gerçekleştirmelerine olanak tanıyan harika bir psikolojik vizyona sahiptirler.

Çalışkan, titiz, disiplinli ve düzenli başaklar, yaptıkları her şeyde son derece mükemmeliyetçi ve detay odaklıdırlar. Özellikle de başarısızlıkları veya işlerine yönelik eleştirilerle nasıl başa çıkacaklarını bilmiyorlarsa, hayal kırıklığına uğrayabilirler.

Başak burcu insanları, işleri net olan ve onlarla oyun oynamayan insanları sever, dengesiz ve aşırı insanlardan kaçar. Sakin ve pratik bir ilişkiyi tercih ederler.

Zodyakın mükemmeliyetçisi olduğu için zaman zaman her türlü saplantıya düşer: düzen saplantısından, temizliğe, hatta ayrıntı saplantısına kadar. Sorumluluk duygusu oldukça gelişmiştir, bu yüzden doğaçlamadan ve uçarılıktan nefret eder, üstelik tam olarak gelişebilmesi için kendini güvende hissetmesi gerekir.

Başak Burcu ile Uyumlu Burçlar

Aşkta başak ile en uyumlu burçlar, ilişkilerde aynı şeyi aradıkları için mükemmel bir eşleşme yaptıkları diğer başak insanlarına ek olarak boğa burçlarıdır.

Sağduyu ve disipline sahip oldukları ve sorunları kökleştirmeden çözme becerisine sahip oldukları oğlak da başakların uyumlu olduğu burçlar arasındadır. Onlara pratiklik sunan akrep de başaklarla iyi anlaşır. Yengeç ile de başakların iyi anlaştığı bilinir ancak ikisinin de utangaçlığı problem yaratır.

Başak Burcu Yükseleni

Yükseleni başak burcu olanlar genellikle utangaç, biraz içine kapanık ve kendilerine karşı sert olarak tanımlanırlar. Kendilerini tamamen arkadaşlarına ve eşlerine verebilmelerine ve onlara her zaman sadık olmalarına rağmen, genellikle özgüven eksikliği yaşarlar.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts
Read More

Haftalık Burç Yorumları

Sizde burçlarınızın hayatınızı nasıl etkileyeceğiniz merak ediyor musunuz? Aşk hayatınızda, iş hayatınızda ve birçok konuda size yol gösterici…