Blogunuz Cebinize Geliyor

Blogunuz Cebinize Geliyor
Blogunuz Cebinize Geliyor

Blog yazarlarına baktığımızda günümüzde hem Türkiye hem de Dünyada yoğun bir ilgiyle kullanıldığı, yoğun bir ilgiyle Blog tutulduğunu görüyoruz. Son zamanlarda birçok Blog yazarının yoğun ilgiyle çeşitli sosyal ağlar olarak genel bilinen Bloglar tuttuklarından dolayı akıllı telefon geliştiricileri harika bir uygulama sayesinden telefondan blog uygulamasını yerine getiriyorlar!

Blogunuz Cebinize Geliyor
Blogunuz Cebinize Geliyor

Bundan böyle illa ki bilgisayarın olması gerekmeyecek, sizler de akıllı telefonlar sayesinde kolay bir şekilde güncel olarak tuttuğunuz blogunuzun yazılarını basit bir şekilde hem yazıp hem de düzenleyebileceksiniz. İsterseniz telefon üzerinden önceden yazdığınız yazılarınızı da yayınlayarak blogunuzu telefonunuzdan güncellemiş olabilirsiniz.

Dünyada bilinen ve tanınan bir blog platformu olan Medium, yapılan bir teknoloji gazetesinde ki habere göre yakında çıkartılacak olan iPhone uygulaması sayesinde bundan böyle blogların daha rahat ve kolay şekilde tutulması, bloglarda yazıların telefondan yazılarak gönderilmesi konusunda yardımcı olacaklarını bildirdi.

Blogunuz Cebinize Geliyor
Blogunuz Cebinize Geliyor

Medium Blog ile Telefondan Bloglayın!

Telefondan blog uygulaması için popüler bir blog sistemi olan Medium, yakın zamanda çıkartacağı iPhone uygulaması sayesinde yardımcı oluyor. Mobil ekranlarda en kolay ve basit bir şekilde hem okuma hem de yazma işlevlerinin esnek bir tasarımla yapılacağını kararlaştırmış olup kısa zamanda uygulamaya geçeceklerini haber ettiler.

Bu blog platformunun sahibi Twitter’ın kurucularından olup yakın zamanda iPhone üzerinden sizlerde Medium bloglarınızın yönetimini yapabilecek, önceden bilgisayar üzerinden yüklediğiniz taslaklarda yazılarınız varsa, kolaylıkla bu yazılarınızın yayınlanmasında da telefondan bir tık ile işlemlerinizi yapabileceksiniz.

Total
0
Shares
1 comment
  1. Son zamanlarda blog açmaya başladı herkes. Sosyal ağlar da iş bulma imkanı daha çok artıyor artık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts