Bu Ürünler Kansere Neden Oluyor

Bu Ürünler Kansere Neden Oluyor
Bu Ürünler Kansere Neden Oluyor

Her geçen yıl artan hasta sayısı, doktor ve bilim adamlarının bu alanda yaptıkları onca çalışma kanserin ne derece büyük bir hastalık olduğunun en açık örneği. Kanser için şu anda kesin bir tedavi yöntemi olmamakla birlikte kemoterapi gibi uzun süren süreçlerde tedavi yapılabiliyor ve bu sürede hasta ciddi anlamda yıpranıp yoruluyor.

Bu Ürünler Kansere Neden Oluyor
Bu Ürünler Kansere Neden Oluyor

Çağın hastalığı olarak anılan ve bugün insanlığın ulaştığı noktanın bir sonucu olan kanser, modern hayatın insana sunduğu acı bir gerçek. Daha iyi bir hayat elde etmek amacıyla çalışıp aldığımız ürünler, fast food gıdalar kanserin oluşmasına neden oluyor. Yapılan bir araştırmaya göre evlerimiz adete kanser yuvası.

Evlerde kullandığımız elektronik aletler, ev eşyaları, hijyen ürünleri kansere davetiye çıkarıyor ve kanser tedavisi içinde engel oluşturuyor. Bu nedenle ne kadar doğal yaşanırsa kanserden korunmak da o derece artıyor.

Bu Ürünler Kansere Neden Oluyor
Bu Ürünler Kansere Neden Oluyor

Evlerde ki Kanserojen Maddeler

Çamaşır suyu, yüzey temizleyici, bulaşık sabunu, lavabo temizleyici, mutfak kremi gibi daha onlarca temizlik ve hijyen ürünü kansere neden oluyor. Rimeli, oje, pudra, ruj gibi makyaj ve kozmetik ürünlerde içerilerinde bulunan kimyasal nedeniyle kadınların kansere yakalanma oranını arttırıyor.

Anti bakteriyel sabun, halı gibi ürünlerde kanser tedavisi için hem bir sorun hem de kanser hastalığı için büyük nedenlerden biri. Bunların dışında; alkol, sigara, solaryum, mikro dalga fırın, teflon tava, plastik ürünlerde kanserin oluşmasına katkı sağlıyor.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts