Burç

12 burç ve bu burçların birbiriyle olan ilişkilerini öğrenerek kendiniz hakkında ve çevrenizdeki kişiler ile ilgili daha doğru bilgilere sahip olabilirsiniz.

Burçlar Hakkında Bilgi

Burçlar kategorisi ile burçlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 12 adet burç bulunur. Bu burçlar içerisinde koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık bulunur. Her burcun temel özelliği birbirinden farklıdır. Koç buru inatçı ve dik başlıdır. Boğa burcu ise tam bir ilişki insanıdır. Aslan liderlik özelliği ile ön plana çıkarken; yay için temel amaç özgürlüktür. Oğlak akılcı olması ile ünlenmiştir. Balık denildiğinde de duygusallık ön plana çıkar.

Burçların temel özellikleri karşıdaki kişinin iyi bir şekilde tanınması noktasında da son derece önemli bir etki sunar. Çünkü karşınızdaki kişinin hangi burç olduğunu bildiğiniz zaman onun karakteri ile ilgili de temel özelliklere sahip olabilirsiniz. Bu sayede de ilişkilerin yürütülmesinde de bu bilgiler size büyük oranda kolaylık sağlar.

Burç Yorumları

Burçların birbiriyle olan ilişkileri de bu aşamada son derece önemlidir. Öncelikle burçlar ile ilgili olarak bir takım karakterler ön plana çıkar. Bu analizler sayesinde de hangi burun hangi burç ile uyum sağlayacağı da tespit edilir. Üstelik arkadaş olarak ya da sevgili olarak anlaşma yüzdeleri de burç yorumları sayesinde size ulaşır.

Burç yorumlarında kimi zaman değişikliklerde ortaya çıkar. Bunun nedeni ise gök hareketliliğidir. Burç yorumları belirtilirken bu nedenle de haftalık ya da günlük olarak bazı değişiklikler hissedilir. Kimi hasta yüksek enerjiye sahip olan bir burç, aniden gezegen hareketi ile depresif bir duygu hali içerisinde barınabilir. Kendiniz ya da çevrenizdeki kişiler ile ilgili bilgi sahibi olmak istediğinizde bu nedenle burçları takip edebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts
Read More

Astroloji Günlük Burç

Bugün astroloji günlük burç yorumları konusunda burcunuzu neler beklediğini merak ediyorsanız size gezegenlerin genel durumu hakkında bilgi vermekte…
Read More

Günlük Burç

Günlük hayatınızda yaşayabileceğiniz olaylar hakkında bilgi almak istediğinizde özellikle günlük burç yorumları bu konuda geleceğe dair bilgi almanızı…
Read More

Burçlar Uyumu

Astrolojiye göre burçların birbiriyle olan uyumu kişilerin hayatlarında anlaşabilecekleri veya ulaşamayacakları durumları da etkiliyor. Farklı burçlar için özellikle…