Burçlar Uyumu

Astrolojiye göre burçların birbiriyle olan uyumu kişilerin hayatlarında anlaşabilecekleri veya ulaşamayacakları durumları da etkiliyor.

Farklı burçlar için özellikle ortaya çıkabilecek burçlar uyumu değişiyor. Burçların birbiriyle olan uyumları arkadaşlık, sevgililik, aile ilişkileri gibi pek çok farklı noktada etkili olduğundan önem kazanıyor. Farklı burçların değerlendirmesini yapmak isteyenler burçların özellikleri bakımından yapacakları incelemeler sayesinde uyumlu olup olmadıklarını anlayabilirler. Çoğu zaman burçlar birbiriyle uyumlu olurken bazı durumlarda zıt özellikler nedeniyle tamamen uyumsuz olabiliyor. Bu nedenle özellikle kişilerin anlaşması veya aynı ortamda rahat bir yaşam sürebilmesi burçlar üzerinden yapılacak olan incelemelere göre değerlendirilebiliyor.

İki burç arasındaki uyumun belirlenebilmesi için karakteristik özelliklerin incelenmesi gerekir. Astrolojiye göre özellikle gezegenler burçların özelliklerini daha baskın hale getirebiliyor. Burçları incelemek isteyenler burçlar arasındaki uyum farklı karşılaştırmalar sayesinde anlayabilirler. İki burç arasında özellikle yapılacak olan karşılaştırmalar da burçların baskın özellikleri ve aynı zamanda zıt özellikleri bakımından yapılacak incelemeler uyumlu olup olmadıklarının belirlenmesini sağlamaktadır. Burçların arasındaki uyum arkadaşlık, dostluk, sevgililik veya aile ilişkileri konusunda etkili olduğundan önemlidir. Bu nedenle yapılacak olan incelemeler sayesinde özellikle kişiler iyi anlaşabileceğimi biri veya ulaşamayacakları burçları belirleyerek hayatlarını daha iyi şekilde devam ettirebilirler.

Hangi Burçlar Uyumlu

Aylara göre 12 ayrı burç bulunmaktadır. Doğum tarihine göre yapılacak olan kontroller özellikle kişinin hangi burçtan olduğunu belirlemektedir. Gezegenlerin konumuna göre değişen burç yorumları özellikle astrolojiye meraklı olanların yaşamlarını ne şekilde etkileyebileceği gibi konularda bilgi almasını sağlamaktadır. Burçların baskılı özellikleri diğer burçlarla olan ilişkilerini etkiliyor. Çoğu zaman özellikleri bakımından yapılan karşılaştırmalar burçların uyumlu ya da uyumsuz olduğunu belirleme noktasında etkili oluyor. Kişiler özellikle birebir burçların özelliklerini göstermeleri durumunda diğer burçlar ile anlaşma düzeylerine göre hareket edebilirler.

 

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts