Capture Card Nedir, Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar?

Capture Card Nedir, Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar?
Capture Card Nedir, Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar?

Capture Card Nedir, Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? Capture card sahip olduğu yeni nesil aktarım deneyimini şimdi kullanıcılarına sunuyor. Capture card nedir, ne işe yarar?

Capture Card Nedir, Nasıl Kullanılır, Ne İşe Yarar? Capture Card sayesinde görüntü aktarımı kolay bir şekilde yapılabiliyor. Sahip olduğunuz akıllı telefonlarınızda bulunan görüntüleri büyük ekranlara aktarmak ister misiniz? Capture Card bu konuda sizlere destek veriyor. Büyük ekranda oyun deneyimi yaşamak isteyenler bu ürünü kullanabiliyor. Ayrıca film zevki de bambaşka bir hale geliyor.

Capture Card Ne İşe Yarar?

Capture Card ne işe yarar? Görüntü aktarımı sağlayan Capture Card, ayrıca aktarım yaptığı görüntüleri de kayıt altına alabiliyor. Aktarım işlemi sorunsuz bir şekilde tamamlanıyor. Capture Card farklı tipte aygıtlarda başarılı bir şekilde çalışabilir. Capture Card HDMI üzerinden aktarım gerçekleştirir. Özellikle sosyal platformlarda yayın yapanlar Capture Card’dan oldukça memnun kalacaktır. Yayın sırasında dilerseniz kayıtları tutabilir ve farklı platformlarda da paylaşabilirsiniz.

Capture Card Önerileri

Capture Card önerisi paylaşırken en iyi fiyat performans dengesini yakalayan ürünlere sizler için yer verdik. En iyi Capture Card modelleri;

  • Hauppauge Colossus 2
  • Elgato Game Capture HD60S
  • HDML-Cloner Box Evolve

Capture card fiyatları her modelde değişkenlik gösterir. İhtiyacınıza göre satın alacağınız ürün en iyi performansı gösterecektir.

Capture Card Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Capture Card satın alırken mutlaka nasıl tipte istediğinize karar vermelisiniz. Capture Card dahili ya da harici olarak şekilde iki türdedir. Dahili kartlar performans konusunda sizlere gereken desteği verir. Yüksek kayıt kalitesi istiyorsanızharici kart kullanabilirsiniz Özellikle 720p – 1080p’de yayınları sizler için iyi bir seçim olabilir. İnternet üzerinde yapılan bu yayınlardan iyi bir verim alabilirsiniz. Kartları incelerken geçiş çözünürlüklerini de göz önünde bulundurmanızı tavsiye ediyoruz. 4K’da yayın yapan kişiler 720p’de video yüklemek isterseniz, 4K çözünürlük geçişini kaldırabilen bir Capture Card satın almalısınız. Bu gibi detaylara çok dikkat etmelisiniz.

Geleceğin video kalitesi 4K’dır. 4K olarak video kaydı yapmak istiyorsanız 4K kart alabilirsiniz. 4K kartlar son derece pahalıdır. 4K kayıt gerçekleştirirken HDR desteğini de düşürmeniz gerekir.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts