Moda

Desenli Çantalar Nasıl Tercih Edilmelidir?

Desenli Çantalar

Moda konusunda tamamlayıcı aksesuarların seçimi oldukça önemli bir hal almıştır. Bu aksesuarlar arasında, çantalar her dönemde önemli bir yer edinmiştir. 2015 yazlık çanta modası konusu incelendiğindedesenli çantalar nasıl tercih edilmelidir sorusu ön plana çıkmakta ve sıkça gündeme gelmeye devam etmektedir.

Desenli Çantalar

Desen konusu yaz dönemlerinin vazgeçilmez unsurlarından biridir. Kıyafetlerle başlayan desen trendi ayakkabılara ve çantalara da yansımıştır. Yazın ışıltısını yansıtan desenli çantalar tercih edilirken dikkatli olunmalıdır. Bu konuyla ilgili en önemli noktalardan biri boyut konusuna dikkat edilmesidir.

Desenli çantalar konusunda tercih yaparken kıyafet faktörü göz önüne alınmalıdır. Genellikle, kıyafetle aynı tarzda desenler tercih edilirken, kıyafetten çok farklı desenler ile zıtlığın getirdiği şıklıkta yakalanmaktadır. Bu tercihi yaparken kombin konusunda nasıl sonuç alacağınıza ve bu desenlerin üzerinizde nasıl durduğuna dikkat etmeniz son derece önemlidir.

Desenli Çantalar

Desenli çantalar yaz dönemine uygun olarak canlı renklerle vitrindeki yerlerini almıştır. Bu çantalar, özellikle çiçek desenleriyle beğeni toplamaktadır. Tercih ettiğiniz kıyafetle aynı desende bulabileceğiniz bu çantalarda açık renklerin yanı sıra koyu renkler de kullanılmaktadır. Bu noktada tercihi sizin tarzınızın belirleyeceğini unutmamalısınız.

Her türlü kombin için uygun olabilecek desenli çantalar ile farklı bir görüntü yakalamanız mümkün olmaktadır. Bu çantalar ile yazın canlılığını kolunuzda taşıma imkanı elde etmiş olacaksınız. Seçim yaparken diğer aksesuarlarınızı, özellikle kıyafetinizi ve ayakkabınızı göz önünde bulundurursanız seçiminiz olumlu olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu