Midi Boy Gelinlik Modelinin Kullanımı

Midi Boy Gelinlik

Midi boy etekler, iki sezondur trend öyle değil mi? Gelinlik modellerine de uyarlanan, midi boy bilhassa gençler ve farklılık sevenler tarafından beğeni topluyor. Farklı kombinler ile ayrıcalık yakalamayı başaran midi boy gelinlik modelleri birçok farklı şekilde kullanılabiliyor. Ayrıca, birçok da farklı tarz, farklı stil ve farklı kombinler ile kullanılabiliyor.

Midi boy gelinlik modelini; kırmızı veya mor bir stiletto ve aynı renk kuşak ile klas bir görüntü yakalayabilirsiniz. Bunun haricinde, konvers ve papatyalar ile kombinleyerek de spor bir görünüme kavuşabilirsiniz. Farklılıklar her zaman güzel değildir, her zaman yakışmaz ama dediğim iki tarzı kendinize oldukça yakıştırabilirsiniz. Midi boy gelinlik modellerinde, özellikle kısa duvakları yahut bandana, çiçek, şapka gibi aksesuarları tercih etmelisiniz. Bir yerde farklılık, bir yerde düzlük anlam kargaşasına yol açabilir. Farklılık yapıp, midi boy gelinlik modelini tercih ettiyseniz; ayakkabınız normal gelin ayakkabılarından olmamalı mesela duvağınızda. Alışıla gelenin dışına çıkıyorsanız, alışılagelenin dışında kalmayı başarmalısınız.

Ayakkabı tarzınız, giyim tarzınız ve aksesuar tarızınız birbiri ile bütünleşmeli. Meç edildiğinde, tek bir tarz ortaya çıkabilmeli. Şunu da belirtmek isterim ki; midi boy gelinlik modellerini taşıması kolay değildir. Her fizik midi boy gelinlik modelini kaldırmaz. En önemli şartı, uzun bacaklardır. Uzun bacaklara sahipseniz, midi boy gelinlik modelini tercih edebilirsiniz.

Bu tip gelinlik modeline, fırlama bir saç yapabilirsiniz. Yapacağınız herhangi bir topuz bu tarzı kaldıramaz. Saçlarınızı açıp perma gibi maşa yaptırabilir, sonrasında o maşaları tarakla açarak dikkat çekici ve bu gelinlik modeline uygun bir saça kavuşabilirsiniz.

Proporsuyonunuza uygun giyinin ve gecenin gözdesini en şık, en mükemmel hale getirin. Her birinize mutlu evlilikler dilerim, esen kalın.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts