Dişlerdeki Sarı Lekelere Elvada

Dişlerdeki Sarı Lekelere Elvada
Dişlerdeki Sarı Lekelere Elvada

Yaz dönemi geldiğinde herkes gibi sizlerde bakıma önem veriyorsanız, ağız ve diş sağlığınız, ağız ve diş bakımınıza da önem vererek dikkat etmelisiniz. Çünkü dişlerinizin güzelliği, yaz aylarında gülüşlerinizle beraber ortaya çıkan bembeyaz dişlerle birlikte fark edilebilir. Eğer ki dişlerde sarı lekeler varsa, bu durum sonucunda gülüşünüzü değiştirir, pek fazla gülmemeye, somurtmaya çalışırsınız.

Dişlerdeki Sarı Lekelere Elvada
Dişlerdeki Sarı Lekelere Elvada

Dişlerinizin sarı lekelere sahip olmasının başlıca nedenlerinden birisi günlük olarak bireylerin tüketmekte oldukları çay, kahve ve sigara gibi zararlı içecek ve zararlı alışkanlıklardır. Diş beyazlatmak için çeşitli yöntemler vardır. Ancak sadece ikisi önemlidir ve ikisi ön plandadır. Diş beyazlatma olarak Bleaching yöntemi sıkça kullanılır.

Ev ortamındayken diş hekiminizle yaptığınız muayene sonrasında ağız ölçünüze göre özel kalıp hazırlanır. İçerisinde FDA onaylı olan ilaç eklenerek beyazlatılacak dişlerinizin üzerine yerleştirme yapılarak günlük 4 – 6 saat aralıklarında bu kalıbı takmanız istenir. Diğer yöntem ise, muayenehaneler de beyazlatma yöntemi olarak bilinir ve gerçekleştirilir.

Dişlerdeki Sarı Lekelere Elvada
Dişlerdeki Sarı Lekelere Elvada

Bundan böyle dişlerde ki sarı lekeler gülüşünüzü engellemeyecek

Dişlerinize önem vermek isteyen bireyseniz, sizlerde bundan böyle dişlerinizin beyazlatılmasına yönelik uygulamalardan birisini deneyebilir, yaptırabilirsiniz. Dişlerde sarı lekeler sorununuzdan kurtularak daha rahat şekilde arkadaşlarınızla bulunduğunuz ortamda gülebilir, eğlenebilirsiniz.

Dişlerinizde bulunan sarı lekelerden dolayı rahatsız olduğunuz, gülemediğiniz durumlara karşılık olarak bu engeli ortadan kaldıracaksınız. Bu sayede gülüşünüzü engelleyecek başka bir neden olmayacağı gibi, dişlerinizin beyazlığı ise, yüzünüze ayrı bir güzellik, parlaklık katacaktır. Ayrıca dişlerinizin beyazlığından dolayı her zaman fark edilebilir bir kişi olmayı da başaracaksınız.

Total
0
Shares
1 comment
  1. Bu yöntemi denedim insanı çok rahatlatıyor. Bunu yaptırmadan önce arkadaşlarımın tarafından hep somurtkan birisi olarak tanınırdım. Ama sorunun dişlerim beyaz olmaması ve dişlerimin bozuk olmasından kimsenin haberi yoktu. En son olarak ise bu yöntemi yaptırdım şimdi doya doya gülüyor ve eğleniyorum. 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts