En Uygun Faizli Kredi

En uygun faizli krediler, bankalara ve dönemin ekonomik özelliklerine göre değişebilir. Devlet bankalarında genelde daha düşük oranları görmek mümkündür.

En Uygun İhtiyaç Kredisi

En uygun faizli kredi  veren bankalarda ihtiyaç kredisi üzerinden bilgi verilirse  Vakıf Bank, 90 bin liraya kadar %1,66 faiz oranından kredi vermektedir. QNB FinansBank 35.000 ₺ liraya kadar %1,79  oranından ihtiyaç kredisi veriyor. HSBC de40 bin liraya kadar aynı %1,79  faiz oranında işlem yapıyor. Bankalara doğrudan başvuru yaparak daha çok ayrıntıyı görmeniz mümkün.

Ev  Ve Taşıt Kredisinde En Uygun Faizler

Konut kredisi banka faiz oranları için en düşük seçenekler şu şekilde:

  • Ziraat Bankası %1,38 ve120 Ay (Konut Ürün Paketi)
  • Halkbank %1,38 oranla 120 Ay (Hesaplı Evim Kredisi)
  • Yapı Kredi %1,45 oranla 120 Ay
  • ICBC Turkey  %1,45 oranla kredi veriyor.

Taşıt kredisi almak isteyenler için de enuygun taşıt kredisi faiz oranları şu şekilde:

  • CBC Turkey %1,70- vade 48 Ay
  • Türkiye İş Bankası- %1,73 oran – 48 Ay vadeyle 0 km. Binek  Taşıt Kredisi; 2. El Binek – Taşıt Kredisi de aynı oranla görünüyor.
  • ING Bank 2. El Taşıt Kredisi %1,74 oranla kredi veriyor.

Kredi Notunuzu Kontrol Edin

Kredi notu, bankalardan kredi çekmeden önce kontrol edilmesi gereken bir detaydır. Risk oluşturan durumlarda bir süre bankalarla ilişkinizi iyileştirerek ya da diğer borçlarınızı azaltarak etkili çözümler bulabilirsiniz.  Bankalara gereksiz başvuru yapmaktan kaçınmanız gerekir. Ayrıca kredi çıkması halinde geri ödemelerde aksama olmadan aylık rutin ödemelerinizi ayarlayarak çözüm bulmanız sorun olasılığını da azaltır. Kredi notunuzu yükseltmek için, ödemeleri bir gün bile geciktirmeden işlem yapmanız gerekir. Kredi çekmeden önce öteki borçlarınızın da hesaplanması ile taleplerinizi iletmelisiniz.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts