Kış Modası 2018 Kadın

En trend renkler ve modeller ile kış modası 2018 kadın kıyafetleri yine soğuk kış günlerini renklendiriyor. Bu kış mevsiminde sarı rengi gerek trikolar gerekse kaban ve montlarda sıklıkla görmek mümkün. Bunun yanı sıra gri hırkalarda günlük hayatta bir kurtarıcı olarak ilgi görüyor.

Hatta gri uzun hırkaların bu kış mevsiminin en popüler parçalar olduğundan bahsedilebilir. Yeni bir trendin bir nevi habercisi olan bu hırkalar bir çok ünlü ismin tercijh ettiği önemli parçalardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Sadece gri rengi hırkalarda değil ceketler de tercih edebilirsiniz.

Kış Moda Kombinleri

Podyumlardan çıkmış gibi görünmek aslında o kadar da zor değil. Kendi özgün tarzınızı oluşturarak  en güzel kış modası kombinlerini elde etmeniz mümkün. Soğuk kış günlerinde içleri ısıtacak rengarenk kıyafetler seçebilirsiniz. Neon renkler bu kışın en çok tercih edilen renkleri olarak ilgi görüyor.

Sarı, kahve tonları, altın renkler bu kışın en çok ilgi gören renkleri oluyor. Soğuk kış günlerinde modern ve şık bir görünüm ile sokağa çıkmak şıklığın bir simgesini sergiler. Stil sahibi bayanlar modadan da esinlenerek ekndi özgün tarzlarını yansıtıyorlar. Kış kombinlerinde tercih edilen grinin yanı sıra canlı renkler ile dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Moda Trendleri

Bu yılın kırmızı cazibesi moda trendlerinde öne çıkan önemli bir renktir. Bir önceki yılda moda olan kırmızı renkten bu yılda vazgeçilmiyor. 80’li yılların modasını 2018 moda trendlerinde hissetmek son derece mümkün. Hanımlar dilerse yalnızca kıyafetlerinde belli parçlarda kırmızı rengi kullanabilir dilerse de baştan aşağı kırmızı renkle modaya uyum sağlayabilirler. Kırmızı bu kış 2018 modasında sokak stillerinde yaşanıyor. Fırfırlı etekler ile bisiklet şortlar bu sezon modasının öne çıkan trendleri.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts