Püsküllü Giysi Modası

Püsküllü Giysi Modası

Geçen kış modaya çıkan ve bu yazda ayakkabı, çanta, elbise ve eteklerde yoğun kullanılan püskül, özellikle genç kızların fazlaca kullandığı bir tarzdır. Çılgın ve değişik giyinmeyi seven bayanlara daha çok hitabeden püskül, abartılı kullanıldığı zaman hoş bir görüntü oluşturmaz. Kullanılan giysinin, tek bir parçası püsküllü seçilerek, göz alıcı bir şıklık oluşturulabilmektedir.

Elbiselerde Kullanılan Püskül

Yaz aylarında geniş model dökümlü elbiseler, yoğun olarak kullanılır. Bu elbiselerin eteklerinde veyakasında kullanılan püskül, şık ve alımlı bir görüntü oluşturmaktadır. Elbise ile kullanılan ayakkabı ve çantanın sade model seçilmesi elbiseyi dengeleyecektir.

Eteklerde Kullanılan Püskül

Altında mini bir astar ve üstüne yoğun, uzun püskül uygulanarak oluşturulan püsküllü etekler, genellikle atlet tarzı dar büstiyerler ile kullanılmaktadır. Parıltılı kumaşlardan üretilen gece kombinleri ve düz kumaştan gündüz için spor modelleri mevcuttur. Spor modellerini gençler altına çizme tarzı ayakkabılar giyerek kullanmaktadır.

Ayakkabıda Ve Çantada Kullanılan Püskül

Genellikle tek renk ve sade model elbiseler ile püsküllü ayakkabı veya çanta tercih edilmektedir. Her zaman giyilen düz renk siyah mini bir elbise, püsküller ile süslenmiş renkli çanta ve ayakkabılar ile yepyeni bir görüntüye kavuşacak ve sanki farklı bir elbise giyilmiş izlenimi yaratacaktır. Püskül ile oluşturulan kombinlerin, minimum takı ile kullanılması önemlidir. Zaten gösterişli bir görüntü oluşturan püskül, sallantılı ve bol renkli takılar ile abartılı bir görüntü oluşturacaktır.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts