Yaz Modası Kadın Gömlekleri

Sadece erkekler değil, kadınlar da gömlek giydiğinde son derece şık gözükür. Yaz modası kadın gömlekleri içinden direkt olarak seçiminizi yapabilirsiniz.

Uzun Gömlekler

Yaz modası kadın gömlekleri içinden uzun kollu olanlarını tercih edecekseniz, mutlaka açık renkli olanlarını tercih etmelisiniz. Uzun kollu gömlek seçimi, ya akşamları için daha uygundur. Akşam giyecek dahi olsanız, mutlaka ince – keten gömlekler içinden bir seçim yapmalısınız. Bu sayede çok daha rahat edeceğiniz bir görüntü elde etmiş olursunuz.

  • Uzun gömleklerde açık renkli olanlar
  • Keten olanlar rahatlıkla tercih edilebilir diyebiliriz.

Bağlamalı Gömlekler

Belden bağlamalı olan gömlekler de yaz için son derece uygun. Özellikle şort ile yapmış olduğunuz kombinlerde şık bir görünüm elde edilir. Belden bağlamalı gömleklerin seçimini de uzun ya da kısa kollu gömlekler arasından yapabilirsiniz. Sizin için uygun olması halinde, bu gömlekler ile renkli kombinler yapabilirsiniz.

  • Kareli gömlekler
  • Düz renk gömlekler arasından seçimleriniz olacak.

Kolsuz Gömlekler

Yaz gömlekleri için tercih edilen gömlekler genellikle kolsuz gömleklerdir. Bu gömlekleri tercih etmeniz durumunda, çok daha rahat edeceksiniz. Özellikle gündüz tercih etmenizin uygun olduğunu söyleyebiliriz. Yaz sıcağına uygun olan bu gömlekler ile sandığınızdan çok daha şık gözükebilirsiniz. Etek ile bu gömleklerin kombin edilmesi son derece güzel olacaktır. Dilerseniz gömlek seçiminizi yaparak, dilediğiniz şekilde kombin etme fırsatı bulabilirsiniz.

  • Mavi gömlekler
  • Kırmızı – yeşil – beyaz gömlekler
  • Kareli gömlekler
  • Çizgili gömlekler içinden sizin vücut tipinize uygun olan kolsuz gömlekleri alabilirsiniz.

Kolay bir kombin için kadın gömlek modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Gömlek ile giymiş olduğunuz pantolon ya da etek fark etmeden büyük ölçüde şık olmanızın mümkün olduğunu göreceksiniz. Dilediğiniz gibi giyinme fırsatınız olacaktır.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts