Koç Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir?

Koç Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir
Koç Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir

Koç Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir? Koç burcu, Zodyak’ın ilk burcu olarak bilinmektedir. Rekabetçi ruhu bu duruma yorulmaktadır. Hayatının her alanında ilk olmaya özen göstermektedir.

Koç Burcunun Genel Özellikleri Nelerdir? Koç burcu eğlence hayatı ise rekabetçi isteklerine göre şekillenmiştir. Cesareti ve eğlenceyi bir arada yürütmeyi sevmektedir. Kamp gezileri, yürüyüşleri ve ekstrem sporlardan oluşmaktadır. Gece hayatını bulunan tatil yerlerini seçmeye özen göstermektedir. Markalı giysilere, kıyafetlere ve son model arabalara ilgi duymaktadır. Eğlence hayatlarında en tahammül edemediği şeylerden birisi görmezden gelinmektir.

Koç Burcu Sağlık

Koç burcu sağlık konusunda titizlik göstermektedir. Spora düşkün olan bu burcun sağlıklı vücutları bulunmaktadır. Koç burcu kadının en belirgin fiziksel özellikleri arasında ise parlak cildi bulunmaktadır. Koç burcu kişiler vücutlarında doğuştan hassaslaşan bölgeleri bulunmaktadır. Baş ve boyun bölgesinde rahatsızlıklar sıklıkla yaşanabilmektedir. Baş ağrısı, migren, psikolojik rahatsızlıklar ve beyin iltihabı gibi rahatsızlıklardan yakınmaktadır. Bunun yanı sıra aceleci ruh halinden dolayı sıklıkla yaralanmalar ve kazalarla karşılaşılmaktadır.

Koç Burcu Aşk Hayatı

Koç burcu aşk hayatı ve özgürlükçü ruh halini dengede tutmaya çalışmaktadır. Bu durum eşine veya sevgiline zor zamanlar yaşatabilmektedir. Koç burcuna göre partnerleri kusursuz olmak zorundadır. Çevresi tarafından takdir gören kişilere ilgi duymaktadır. İlişkilerde en yakınılan özellikleri arasında kıskanç ruh hali yer almaktadır. Sahiplenici tutumu bazı anlarda partnerlerine zor anlar yaşatabilmektedir. Özellikle koç burcu erkekleri bağımsızlığına düşkündür. Aynı anda birden fazla flörtü bulunabilmektedir. Şıpsevdi haliyle ilişkileri uzun soluklu devam etmemektedir. Hediye seçiminde pahalı ve dikkat çeken ürünleri tercih etmektedir. Genellikle partnerlerin ne hediye alacağını bile kendisi belirmek isteyebilmektedir.

Koç Burcu İş Hayatı

Koç burcu iş hayatı tempolu ve meşgul geçmektedir. Çalışmanı planı yaparak işlerinde kararlılıkla ilerlemektedir. Çalışmalarını ve bilgilerini gizli tutmaktan hoşlanmaktadır. Bundan dolayı iş hayatında genellikle bencil olarak nitelendirilmektedir. Takım çalışmalarında başarılı değildir. Genellikle liderlik ve üst düzeylik yönetici pozisyonlarında yerlerini almaktadır. Doğal girişim ruhuyla başarılı işlere imza atabilmektedir. Herhangi bir aksilik ve gecikme durumuyla karşılaşmak istememektedir. Görmezden gelindiği ortamlarda rahat çalışamamaktadır. İşlerinin nasıl yapılacağını anlatılmasından nefret etmektedir. Ayrıca iş hayatı ve eğlence hayatını kolayca dengede tutabilmektedir.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts
Read More

Haftalık Burç Yorumları

Sizde burçlarınızın hayatınızı nasıl etkileyeceğiniz merak ediyor musunuz? Aşk hayatınızda, iş hayatınızda ve birçok konuda size yol gösterici…