Astroloji Günlük Burç

Bugün astroloji günlük burç yorumları konusunda burcunuzu neler beklediğini merak ediyorsanız size gezegenlerin genel durumu hakkında bilgi vermekte yarar var. 2018 yılının ikinci yarısı için burç yorumlarını kısaca özetliyoruz.

Koç

Burcunuz dolunayın etkileriyle artış gösterecek gerginlikler yaşamanıza neden olabilir. Bu durum da sadığınızı ciddi tehlikeye atabilir. Koçlar için gün içinde gerilmeler karşısında sakin kalmak çok önemli.

Boğa

Boğa burcunda gerçekleşecek olan yeni ay nedeniyle birçok kişi için yeni başlangıçlara hazır olabilir. Yeni gelişmeler yaşanması için ideal olan bu dönemde işe başlamak ya da ev almak uygun olabilir.

İkizler

İkizler için oldukça sıkıntılı bir dönem geride kalıyor. Artık maddi sıkıntılar ve kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmanız çok daha basit bir hal alıyor. Günlük burç yorumu ay genelinde etkisini gösterecek.

Yengeç

Ağız münakaşalarından kesinlikle uzak durmanız gereken bir dönemdesiniz. Özellikle ailenizle olan ilişkilerinizde sakin kalmanız son derece önemlidir.

Aslan

Bu yıl beklediğiniz sıçramayı yaşayacaksınız ve sorunsuz bir adım atmak için harekete geçeceksiniz. Aslan burçları için aşkın kapılarını çalacakları bir gün olacak.

Başak

Sevgi dolu ve mutlu bir gün geçireceksiniz. Ailenizle keyifli vakit geçirmek ve yatırım yapmak için iyi bir gün olan bugünü mutlaka değerlendirmelisiniz.

Terazi

Bugün biraz temiz hava alın ve korkularını bir kenara bırakın. En kısa sürede kafanızdaki soruların cevabını alacaksınız ve merak ettikleriniz ortaya çıkacak.

Akrep

Akrep burcu mensupları, gün genelinde çevresindeki kişilerden destek isteyebilir. Bu durumda birilerinden borç istemek yerine kendi paranızı kazanmanın yolunu aramanız son derece önemli olacak.

Yay

Yaylar için gergindir gün olabilir. Sinirleniyorsanız duygularınızı kontrol altına alarak hayrete geçebilirsiniz.

Oğlak

Parasal riskler almaktan kaçınmalı, hak etmeyen insanlara daha fazla değer vermekten kaçınmalısınız.

Balık

Duygusal saplantılarınızdan kurtulmanızın zamanının geldiğini bilmelisiniz. Aksi halde sorunlu bir gün geçirebilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts
Read More

Günlük Burç

Günlük hayatınızda yaşayabileceğiniz olaylar hakkında bilgi almak istediğinizde özellikle günlük burç yorumları bu konuda geleceğe dair bilgi almanızı…