KORKULU RÜYA SELÜLİT

Selülit

Yaz geldi de geçiyor bile hanımlar. Şortlar, etekler, bikiniler mayo kiniler nasıl daha iyi durabilir? Sorusunun cevabı tabi ki selülitsizdir hanımlar. Bu durumda yazımızın konusu da selülitten nasıl kurtuluruz? Olmalıdır. Sanırım öncelikle bilmemiz gereken selülitin hangi çeşidine sahipsiniz. Ödemli selülit ve yumuşak selülitten birine sahipseniz basitçe yapmanız gerekenleri sıralıyoruz.

SELÜLİT SAVAR

Her şey de olduğu gibi bol su bu programda da önemlidir. En az sekiz bardak su ile bedenimizin dengesini sağlayabiliriz. Bu sebeple selülitlerin gitme olasılıkları da artmaktadır. Su nemlendirmeyi sağladığı gibi bedeni de ferahlatır. Bu içteki nemlendirmeyi sağlar. Dıştan nemlendirme de kremlerle ve bu kremleri masajlarla desteklemekten geçer.

Kesinlikle tavsiye edebileceğimiz yegâne uğraş spordur. Bu portakal görünümünden kurtulmak istiyorsanız spor zamanı geldi. Mutlaka yürüyüş koşu ya da plates gibi sporlardan birini seçmelisiniz. Daha verimli olabileceğiniz başka spor dalları varsa onları da seçebilirsiniz. Bu kısım size kalmış. Güzellik merkezlerinden yararlanabilir belli programlara uyabilirsiniz. Beslenme, spor gibi programlar disiplin ile uygulanması gereken programlardandır.

Masaj banyoda bacaklara soğuk suyla uygulanabilir. At kılı fırçaları ile masaj yapılabilir. Çeşitli fırçalar satılmaktadır. Bu fırçalara sizlerde uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz. Bir diğer uygulama ise kahve telvesi. Ölü hücrelerin ciltten atılması için kahve telvesinden yararlanıp sağlıklı ve güzel bacaklara sahip olabilirsiniz. Biraz disiplin biraz gayret ile başarabileceğinizden eminiz. Asitli içecekler ve fazla kahve tüketiminden de uzak durmalısınız.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts