Saçlarınıza Parlaklık Veren Doğal Kür

Saçlarınıza Parlaklık Veren Doğal Kür

Yazın sıcaklarını yaşadığımız şu günlerde güneş ışınlarına maruz kalan saçlarınız yıpranarak solgun ve mat bir görünüm kazanabilmektedir. Evde doğal yollarla saçlarınıza parlaklık veren kür hazırlayarak saçlarınızın canlanmasını ve ışıl ışıl görünmesini sağlayabilirsiniz. İstediğiniz zaman saçlarınıza uygulayacağınız bu kür ile saçarlınızın parlaklık kazandığını fark edeceksiniz.

Saçlarınıza Parlaklık Veren Doğal Kür

Malzemeler

1 yemek kaşığı defne yaprağı

1 yemek kaşığı pazı

2 yemek kaşığı elma sirkesi

4-5 su bardağı su

Kürün Hazırlanması

Elma sirkesinin 1 yemek kaşığı ile ve suyu bir kap içerisine alarak üzerine defne yaprağı ve pazıyı ilave edip 5-10 dakika kadar kaynatın. Bir süre demlendirdiğiniz karışımı süzerek kalan 1 yemek kaşığı elma sirkesini de ilave edin. Gece yatmadan saçlarınıza kökten uca süreceğiniz bu karışımı sabah saçlarınızı durulayarak saçlarınızdan arındırabilirsiniz.

Gece boyu saçınızı besleyerek saçlarınızda yıpranan her bölgeyi onaran bu doğal kür ile canlarınız parlaklık kazandığı gibi hareketli bir yapıda doğal bir görünüm de etmenizi sağlayacak. Saçlarınıza kürü düzenli uyguladığınızda yaz aylarında saçlarınızı hem koruyabilir hem de parlaklık kazandırabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Related Posts
Read More

Vazelin İle Kirpik Uzatma

Vazelin ile kirpik uzatma bayanlar tarafından sıkça kullanılan yöntemler arasında yer almaktadır. Vazelin kirpik uygulamasında dikkat edilmesi gereken…