Samsung Powerbot VR 9000 Temizlik Robotu

temizlik robotu

Samsung Powerbot VR 9000 Temizlik Robotu, temizlik ile ilgili bildiğiniz her şeyi değiştirmeye hazırlanıyor. Robot süpürgeler, uzun zamandan beri hayatımızda ancak bir türlü popülerlik kazanamadılar. Zira hem kapasiteleri hem de emiş güçleri oldukça sınırlıydı. Samsung, Powerbot 9000 ile son derece güçlü bir elektrik süpürgesini minyatürleştirip yüksek kapasite ile bu piyasadaki standartları yeniden belirliyor. Powerbot, son derece küçük, boyutları sadece 378x135x362 mm. Yani koltuk altlarına ve dar bölgelere rahatça girebiliyor. Buna rağmen, içinde inverter teknolojisi kullanan patentli bir motor barındırıyor. Cyclone kod adlı bu teknoloji, klasik süpürgelerde daha güçlü bir emiş sistemine sahip ve kelimenin tam anlamıyla ortada toz bırakmıyor. Sürekli olarak dönen hava akımları, toz ve katı kirleri birbirinden ayırarak farklı yerlerde depoluyor ve torbası bu nedenle kolay kolay dolmuyor.

Kendi işini Kendi Gören Süpürge

Powerbot 9000, her işini kendi görüyor. Bir uzaktan kumandası var ve özel bir bölgeye yoğunlaşmasını istiyorsanız bunu kullanabiliyorsunuz, ancak hiç gerek duymayacağınıza bahse gireriz. Son derece gelişmiş sensörler kullanan cihaz, sabit ve hareketli cisimleri ayrıt edebiliyor, halı üzerindeki bebeğinize hiçbir zaman çarpmıyor. Aslına bakarsanız, mobilyalara da çarpmıyor. Sensörleri ile çevreyi analiz ediyor, optimum rotayı belirliyor ve başlıyor çalışmaya. Asla bir noktanın üzerinden iki kez geçmiyor. Inverter motoru sayesinde, sadece emiş yaparken çalışıyor ve bu nedenle şarjı son derece uzun dayanıyor. Temizlik bitince de, kendi kendine istasyonuna geri dönüp şarj oluyor.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts