Akıllı Saat Markaları Nelerdir?

Akıllı Saat Markaları Nelerdir?

 

Akıllı saat filmlerden çıkıp günlük hayatımızda kullanılabilir bir teknoloji haline gelmiştir. Bu hale gelmesinde dev teknoloji şirketlerinin payı ve emeği göz ardı edilemez. Apple, Google, Sony, LG,Samsung, Motorola, Victor, Quadro gibi markalar akıllı saat üreticisi olan teknoloji firmalarıdır. Bu firmaların ürettiği akıllı saat modelleri, özellikleri ve işletim sistemleri birbirinden farklıdır. Android işlemci akıllı saat üreten firma, İOS işlemci akıllı saat üretmiyor. Quadro akıllı saatleri hafızaya sahip değilken, Samsung akıllı saatleri hafızaya sahiptir. Bunun gibi farkları olan bu akıllı saatlerin alınırken iyi bir şekilde incelenmesi gerekir. Daha sonra bir sürpriz ile kimse karşılaşmak istemez. Ayrıca klasik giyimi sevenlere şık tasarımlı LG akıllı saatleri oldukça kullanışlı olacaktır.

Samsung

Hangi Markalar En İyidir?

 Akıllı saat üretmekte en önde olan üç dev şirket vardır. Apple, Samsung ve Sony akıllı saat üreten en kaliteli teknoloji şirketleridir. Apple, 2015 yılında 3 model akıllı saati ile karşımıza çıkmıştır. İ-WatchApple’ın en çok tutulan akıllı saatidir. Şık ve modern tasarımı ile daha da tutulacak gibi görünüyor. Fiyatı biraz yüksek ama kullanmaya değer.

akıllı saat

 

 

 

 

Samsung Gear, Samsung şirketinin tasarımı olan bir akıllı saattir. Daha sonra Samsung Gear 2 ile bu firma bütün eksikliklerini tamamlamış ve kaliteli bir ürün ortaya çıkarmıştır. Sony Smartwatch modeli ile Sony kendini göstermiş ve oldukça tutulmuştur. Sony Smartwatch, Sony Xperia ile mükemmel bir uyum gösterir.

 

 

 

 

 

 

Akıllı Saat Fiyatları Nasıldır?

Akıllı Saat Fiyatları Nasıldır?

 

 

 

 

Üç dev şirketi, en pahalıdan en ucuza doğru sıralarsak en yukarda İ- Watch olmak üzere Samsung Gear ve Sony Smartwatch olarak devam eder. Akıllı saat fiyatları sırası ile 2000 TL, 900 TL ve 400 TL’dir.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts