Avast İle Veriler Kontrol Altında

Avast İle Veriler Kontrol Altında
Avast İle Veriler Kontrol Altında

Anti virüs programları, cep telefonları da sirayet etmeye başladılar. Bilgisayarlar ile karşımıza çıkan bu programlar, zaman içerisinde etkileşim göstererek, cep telefonlarının da virüslerden korunmalarında yardımcı olmaya başladılar. Akıllı teknolojisinin devreye girmesi ile birlikte, internet ile tanışan cep telefonları, bu şekilde anti virüs programları ile de tanışmış oldu.

Avast İle Veriler Kontrol Altında
Avast İle Veriler Kontrol Altında

Avast Teknolojisi İş Başında

Cep telefonlarında yüksek hızlı internet uygulamaları, indirilen programlar, anti virüs programlarına ihtiyacı doğurdu. Bu noktada yılların deneyimini içinde barındıran Avast anti virüs programı, sizlere son derece faydalı bir hizmet vermek için, kendi içerisinde bir teknoloji geliştirdi. Bu teknoloji sayesinde, cep telefonlarınızı fabrika ayarlarına geri döndürdüğünüzde, verilerin elde kalması sağlanıyor.

Son derece faydalı bir hizmet olan bu uygulama ile birçok akıllı telefon kullanıcısı rahat bir nefes aldı. Çok uygulamanın yüklü olması, bir yerde telefonun kitlenmesine neden oluyor, bu nedenle cep telefonların en başa döndürülmesi ve cihazı rahatlaması amaçlanıyor. Bu amaç sağlanırken, elde ki verilerin de korunması tüketici tarafından istenen bir durum. İşte bu noktada devreye giren Avast geliştirdiği teknolojisi sayesinde, sizleri bu dertten kurtarıyor.

Avast İle Veriler Kontrol Altında
Avast İle Veriler Kontrol Altında

Cep telefonunuz, fabrika ayarlarına geri dönse dahi, mevcut verileriniz tazeliğini koruyacak ve hiçbir şekilde kaybınız olmayacak. Bu teknoloji ile birlikte anti virüs programları arasında da ciddi bir rekabetin başlayacağını söyleyebiliriz. Bu rekabetle birlikte yeni gelişmelerin de ortaya çıkacağını belirtmek isterim.

 

Total
0
Shares
1 comment
  1. Virüs programları arasında en çok kullanılan eset ama ence Avas ta güzel Eseti kaldırdım bilgisayardan . Virüsleri silerken bazı dosyalar kayboluyor ve bu çok sinir bozucu bir durum .

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts

Backlink nedir ?

  Backlink, bir web sitesinin başka bir web sitesine vermiş olduğu, anasayfasında veya başka bir sayfasında bannerinin veya…