Birbirinden Farklı 7 Balkon Masası Fikirleri

Birbirinden Farklı 7 Balkon Masası Fikirleri
Birbirinden Farklı 7 Balkon Masası Fikirleri

Birbirinden Farklı 7 Balkon Masası Fikirleriyle sizlere önerilerde bulunduk. 7 farklı balkon masası alanında her balkon tipine uygun ve uyumlu olan birçok model sizler için sıralanır.

Birbirinden farklı 7 balkon masası modelleri ile şimdi kendi balkonunuz ile uyum içinde olan masa ve sandalyelere sahip olabilirsiniz. Balkon keyfini ortaya çıkarmak için masa tercihi önem taşır. Özellikle balkonda daha rahat hareket edilmesi açısından bu tür modeller ön plana çıkar.

1) Yuvarlak Masa Modelleri

Her balkona uyumlu olan yuvarlak masa modellerine göz atabilirsiniz. Yuvarlak ancak ebat olarak farklı büyüklüklere sahip olan masalar mevcuttur. 7 farklı balkon masası çeşitleri alanında kendi balkonunuza uygun olan bir model bulabilirsiniz.

2) Balkon Demirine Takılı Olan Masalar

Doğrudan balkon demirine takılı olan masa modelleri de vardır. Bu tür masalar birçok masaya göre de daha pratik bir kullanımı sizlere sunar. Yani bükme ve açma kapama sorunu burada olmaz.

3) Katlanan Masa Modelleri

Kolay katlanabilir masa modelleri de mevcuttur. Gündüzleri ya da akşamları oturmak için kurduktan sonra kolay bir şekilde katlayıp kenara koyabilirsiniz. Oldukça kolay ve pratik bir kurulum ve kaldırma mümkündür.

4) Alçak Sehpa Masa Modelleri

Alçak sehpa ve masalar balkonlar için daha çok uyumluluk gösterir. 7 farklı balkon masası modelleri alanında özellikle alçak olan modeller kullanım açısından daha çok tercih edilir. Bu modeller çok da pratik bir kullanıma sahipler.

5) Dar Balkonlar İçin Uzun Tezgahlar

Dar balkonlu evler çok vardır. Özellikle bu evler için uygun ebata sahip olan masa modelleri ön plana çıkar. Bu modelleri balkonunuz için inceleyip alabilirsiniz.

6) Balkon Köşesiyle Uyumlu Masalar

Balkon köşeleri birbiri ile değişkenlik gösterir. Siz de balkon köşesine de uyum gösteren bir masaya sahip olabilirsiniz. Oldukça şık masa bu modelleri mevcuttur.

7)  Saksılı Balkon Masaları

Doğrudan saksılı olan balkon masası modelleri de vardır. Saksısına çiçek koyarken öte yandan çayınızı masaya koyup yudumlayabilirsiniz. 7 farklı balkon masası ile şimdi ihtiyacınızı bu yönde karşılayıp balkon keyfini daha iyi çıkarabilirsiniz.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts