Bütün Seneyi Domine Edecek Güzellik Trendleri

Bütün Seneyi Domine Edecek Güzellik Trendleri
Bütün Seneyi Domine Edecek Güzellik Trendleri

Bütün Seneyi Domine Edecek Güzellik Trendleri! Uzun bir kış döneminin ardından, baharın yüzünü göstermesi ile başlayan doğadaki canlanma, hem cilt hem de saçlar için hazırlık gerektirmektedir.

Bütün Seneyi Domine Edecek Güzellik Trendleri! 2022 senesinin güzellik trendlerinin neler olacağı konusunda ortaya birçok seçenek atılmaktadır. Özellikle cilt ve saç bakımında yoğun olarak tercih edilecek eğilimler, seneye damga vuracak gibi durmaktadır.

Dramatik Tarzda Saç Kesim Modelleri

Saç kesim tercihi olarak bazen uzun bazen kısa bazen de kâküllü yahut da perçemli saçların tercihi olarak ortaya çıkmaktadır. Zaman zaman da katlı ve düz saç kesimleri de tercihe neden olmaktadır. İnsanlar için trend oluşturacak bir saçım kesim şekli bulunmamaktadır. Her insanın kendi yüzüne ve tarzına uygun özel bir saç kesim yöntemi ortaya çıkmaktadır. 2022 senesinde özellikle retro tarzı dramatik görünümler, oldukça iddialı olacak gibi durmaktadır. Bunun için zamanda yolculuk yapıp, hangi döneme gidileceğinin tespit edilmesi zorunlu olmaktadır.

Bukle ile Gelen Devrim

Bu senenin saç eğilimleri arasında bukle seçimi ön plana çıkacak gibi durmaktadır. Ancak burada, permalı yahut da maşalı saçlarla oluşturulan bukle devriminden söz edilmemektedir. Bu seneyi doğal saç bukleleri kucaklayacaktır. Saçların düzleştirilmesi için saatlerin harcanması yerine, artık doğal halleri ile dalgalanan ve belirginleşen bukleli saçlar görülecektir. Bu görünüm için daha havalı bir sunum öneren hem ürünlere hem de yöntemlere yatırım yapılacağına dair işaretler görülmektedir.

Bakır Rengin Ağırlığı

Saçlar için son senelerde özellikle tercih edilen bakır ve tonları, iddialı boyutlarda kızıl rengin ve tonlarının senelere damga vurmasını sağlamaktadır. Saç rengi olarak yeni bir deneme amacında bulunmak isteyenler için bakır ve tonları, ideal seçim olarak görülmektedir. Zengin bir renk ve ton seçeneği sunarak senenin saç rengi olmaya aday olarak bakır gösterilmektedir.

Cildin Minimal Bir Görünüm Elde Etmesi

İnsanların sahip olduğu parlak cilt, hemen hemen tüm güzellik rutinlerinin başlama noktasını teşkil etmektedir. Yalnız bu sene, diğer yıllardan farklı olarak, parlak özellikteki bir cildin yanı sıra, cilde minimal özellik katacak makyajın da kullanılacağına dair işaretler sunmaktadır. Minimal özellikli bir görünüm, bu sene ön plana çıkmaktadır. Ayrıca yapılan makyajın doğal özellikler gösterecek şekilde hem kirpik hem de kaş üzerinde tatbikine de neden olacaktır. Hafif bir şekilde nemlendirilmiş olan cilt, yüz hatlarında minimal bir görüntü sunacaktır.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts