Dünyanın En Küçük Kablosuz Kulaklığı

Dünyanın En Küçük Kablosuz Kulaklığı

Kulaklıklarda en sinir bozucu olaylar kabloların karışması, kopması ve özellikle spor yaparken bu kabloların sürekli sorun çıkarmasıdır. Eskiden bilim kurgu filmlerinde yer alan kablosuz teknoloji ürünleri giderek hayatımıza girmeye başladı. Dünyanın en küçük kablosuz kulaklığı Earin, hayatımıza girecek olan kablosuz bir teknolojik alet.

Kablosuz kulaklık Earin cihazının üretimini yapacak olan firmanın kurucusu Olle Linden, bu cihazı, bilim kurgu filmlerinden etkilenerek yapmaya karar vermiş. Merkezi İsveç’te bulunan firma, 2013 yılında faaliyetlerine başlamış ve 2015 yılında  ürünü piyasaya çıkarmayı hedeflemişler.

Çalışma prensibi bluetooth kulaklık ile aynı. Cihazı kullanmak için akıllı telefonunuz ile eşleşme yapıyorsunuz. Cihaz eşleşme için bluetooth ve wireless özelliklerine sahip.
Ürünü şarj etmek için USB kablo bağlantısı olan bir kapsül, kulakta daha sağlam durması için Concha Lock, renkli silikon başlıklar gibi ekstra aparatları var.

Kulaklıklar 5gr, kapsül ise 25gr ağırlığında, olan kablosuz kulaklık Earin, tam dolu şarj ile, 3 saatekadar çalışabiliyor. Kablosuz kulaklık Earin, profesyonel kulaklıklarda bulunan Balanced Armatureteknolojisine sahip. Bu sayede normal kulaklıklardan çok daha fazla ve kaliteli bir performans yakalamasını sağlıyor. Kablosuz kulaklık Earin, üzerindeki teknoloji ile boyutundan kaylanabilecek dezavantajarı kaldırıyor ve küçük boyutuna göre beklentileri karşılamayı başarıyor.

Kablosuz kulaklı Earin, aynı zamanda çok şık ve ergonomik bir tasarıma sahip. Şu an ön sipariş alan şirket 2015 yılının sonuna doğru ürünleri göndermeye başlayacak.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts
Read More

 HTC Vive Özellikleri

HTC RE Vive sanal gerçeklik gözlüğü son dönemlerin en öne çıkan cihazlarından ve donanımı ile dikkatleri üzerine topluyor. Gözlüğün…