En Uzun Vadeli Cep Telefonu Satan Firmalar Hangileridir?

En Uzun Vadeli Cep Telefonu Satan Firmalar Hangileridir?
En Uzun Vadeli Cep Telefonu Satan Firmalar Hangileridir?

En Uzun Vadeli Cep Telefonu Satan Firmalar Hangileridir? Teknolojinin çok hızlı bir şekilde gelişmesi ile en fazla merak edilen konu en uzun vadeli cep telefonu satan firmalar olmaktadır. Peki bunlar hangi firmalardır sorusunun cevabı makalemizde..

En uzun vadeli cep telefonu satan firmalar hakkında çok fazla araştırmalar yapılarak en uygun firma seçiminde bulunmaya çalışılmaktadır. Yapılan araştırmalar sonrasında cep telefonu almak için tercih edilen firmadan en uygun oranlarda istenilen telefonu almanız mümkün olmaktadır.

Peşinatsız Senet İle Cep Telefonu Almak

Genel olarak cep telefonu almak için birçok işlemler ve koşullar gerekmektedir. Ancak daha önceki yıllarda getirilen kısıtlamalar sonrasında kredi kartları ile cep telefonu almak mümkün olmuyordu. Yalnızca şirketlere ait olan kredi kartları ile taksit yapılarak cep telefonu alınabiliyordu. Fakat yapılan düzenleme sonrasında cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksit yapılabiliyordu. 3 bin 500 TL ve üzeri olan rakamlarda cep telefonları için 12 ay taksit uygulaması yapılması mümkün olmaktadır. Vade sayısı ne kadar ise senet yapabilmek ve ödeme yapılması halinde firmadan senetler geri alınmaktadır. Senetler yaptırım gücü bulunan evraklar olmasından dolayı imzalamadan önce yazılan tutarlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Senet İle Cep Telefonu Satan Yerler

Günümüzde pek çok banka insanların ihtiyaçlarının giderilmesi için kredi seçenekleri sunmaktadır. Bu kredi seçenekleri arasında cep telefonu kredileri de yer almaktadır. Fakat bazı kişilerin kredi notlarının kötü olmasından dolayı kredi verilmemektedir. Ünlü mağazalar cep telefonları senet ya da taksit olanakları ile satışlarını yapmaktadır. Ülke genelinde senet ile cep telefonu satan firmalar şu şekilde sıralanabilir;

  • Mutlu Evim, senet ile alış veriş yapmak için ilk akla gelen firma olmaktadır.
  • Beko Bayraktar, ücretsiz kargo ve hızlı gönderim gibi olanakları sunarak kredi kartsız alış veriş yapmak mümkün olmaktadır.
  • Çetinler A. Ş. müşterilerine senet yaparak cep telefonu alma olanakları sunmaktadır.
  • General Mobile, Telpa şubeler aracılığı ile kredi kartı olmadan vade farksız cep telefonu alma şansı tanımaktadır.
  • Evkur teknolojik ev eşyalarının yanı sıra müşterilerine taksit yaparak cep telefonu almalarına imkan sağlamaktadır.
Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts