Ekonomi

Hesap İşletim Ücreti Almayan Banka Kartları

 

Günlük hayatta sürekli kullanılan bankalardan hesap işletim ücreti konusunda birlik sağlanmamıştır. Bu konuda hiçbir ücret almayan bankaları sizler için araştırdık.

Hesap İşletim Ücreti Nedir?

Banka işlemlerindeki gereksiz masraflardan kurtulmak için hesap işletim ücreti almayan banka kartları tercih edilir. Günümüzde artık her türlü işlemler bankalar üzerinden gerçekleşir. Bu nedenle de artık her insanın en az bir adet banka kartı bulunur. Günlük para transferleri de bu banka kartları üzerinden yapılır.

Bankalar para işletimi konusunda farklı yaklaşımlar uygular. Kimi bankalar EFT, havale ya da diğer para transfer işlemlerinde işletim ücreti alırken; kimi bankalar da bu şekildeki bir işletim ücretine yer vermiyor. Önceden insanlar sınırlı sayıdaki olan bankalarda bu ayrıma pek de dikkat edemezdi. Ancak şu an herkes kendi istediği banka ile çalışır. Bu nedenle de size hesap işletim ücreti almayan bankalar ve banka kartlarının listesini sunarız. Siz de bu bankalar ile ortak hareket ederek gereksiz ödemelerinizden de kurtulabilirsiniz.

Bankaların işlem ücreti birbirinden farklıdır. Kimi bankalar 5 ile 10 TL arasında işlem ücreti keserken; kimi bankalarda bu rakam 50 TL civarında olur. EFT, havale ya da diğer işlemlerinizi ücretsiz bir şekilde elde edebilmek için size sunduğumuz listedeki bankalar ile anlaşmaya varabilirsiniz.

Hesap Ücreti Almayan Banka Listesi

  • Finansbank enpara ile gelişmiş bankacılığı kişilere sunar. Pek çok konuda diğer bankalardan ön sırada olan enpara sisteminde hiçbir şekilde müşteriden hesap işletim ücreti alınmaz. Tüm işlemler ücretsiz bir şekilde gerçekleştirilir.
  • Yapı Kredi de Nuvo üzerinden hesap işletim ücreti almayan bankalar arasında yerini alır. Hesap ücreti almayan banka listesi içerisinde yer alan bu kart ile EFT ve havale ücreti de ödemezsiniz.
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu