İlk Buluşmada Yapılan 5 Hata!

İlk hata
İlk hata

Yalnız geçen günlerinize bir arkadaş bir dost arıyorsanız eğer karşı cinste ilk buluşmalar çok önemlidir. İnsan ilişkilerinden ilk buluşmalarda verilen algı ve oluşturulan izlenim tanışma sürecinden sonra devam eden ilişkilerin % 80’ini etkiliyor. Bu nedenle ilk kez karşılaşacağınız biriyle bunlara dikkat ederek gitmenizde çok büyük fayda var.

İlk buluşma
İlk buluşma

Buluşma öncesinde çok fazla heyecan yapmayın ve abartılı hediyelerden de kaçının. Karşı tarafta ki bir bayansa eğer ilk buluşma ve ilk kez tanışacaksanız örneğin çiçek yaptırmak yerine bir gül alabilirsiniz. Her kadın çiçekleri sevse de her kadın her çiçeği sevmez. Bu nedenle sakin ve makul olmak gerekir.

İlk hata
İlk hata

İlk Buluşmada Yapılmaması Gerekenler

  1. Karşılaştığınız kişiyle sohbete başlamak ya da kendinizi daha iyi ifade edebilmek için daha önceki sevgililerinizle olan anılarınızı ve ya onlarla ilgili düşüncelerinizi paylaşmaktan kaçının.
  2. Karşı tarafı tanımıyorsanız eğer filmlerde ki aktörler gibi davranarak onu etkileyeceğinizi düşünmeyin. İlk buluşma da doğallık çok önemli ve belki doğal haliniz onun beğendiği davranışlarla doludur.
  3. Sohbet esnasında konuyu cinselliğe doğru çekmeyin. Henüz tam tanımadığınız bir insanın özeline girmek ve bu tür konulardan bahsetmek sizi karşı tarafa yanlış tanıtır.
  4. Sigara ve alkol gibi kötü, zararlı alışkanlıklarınız varsa bunu karşı tarafın önünde yapmayın.
  5. Sohbet sonunda uyum sağlayamadığınız halde sırf bir arkadaş ve sevgili edinmek adına bu işi zorlamayın.

 

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts