Son Zamanlarda Tiktok’ta Popüler Olan 7 Tuhaf Güzellik Trendi

Son Zamanlarda Tiktok'ta Popüler Olan 7 Tuhaf Güzellik Trendi
Son Zamanlarda Tiktok’ta Popüler Olan 7 Tuhaf Güzellik Trendi

Son zamanlarda TikTok’ta popüler olan 7 tuhaf güzellik Trendi hakkında bilgi almak için makaleyi inceleyebilirsiniz.

Günümüzde herkesin gözdesi haline gelen ve özellikle TikTok merakı oldukça popülerdir.Peki, 7 tuhaf güzellik Trendi nelerdir? Hep birlikte öğrenelim.

1.Kaşları Tıraş Etmek

Son zamanlarda TikTok’un en popüler arasından bir tanesi de kaşları tıraş etmektir. Günümüzdeki insanlar tarafından çok izlendiği için artık herkes kaşlarını tıraş ediyor ve uzaması içinde kalem kullanmaktadır. Modaya uymadan kaşlarınızı kendinize de şekillendirebilirsiniz.

2.Sahte Göz Altı Morluklar

Artık tiktok’ta popüler olan güzellik trendi ise gözaltı morluklar bunun içinde gözlerinin altını istedikleri renge boyayarak farklı bir güzellik sağlamaktadır. Böylece daha çok izlenme olanağı sağlanıyor

3.Tiki Kız Makyajları

Tiki kız makyajları popüler olan ürünlerin arasındadır Amerika ve Avrupa’nın birçok ülkesinde popüler hale gelen TikTok uygulaması genç kadınları tipik kız makyajı yapmasını sağlamaktadır.

4.Dişleri Özel Bir Diş Ojesi Veya Klasik Oje İle Beyazlatanlar

Diş ojesi özellikle küçük çocuklar için zararlı olabilmektedir. Ama TikTok uygulamasında oldukça popüler bir hale gelmiştir. Diş minesi oldukça hassas bir yer olan ve özel olsa da kesinlikle dikkat edilmesi gerekmektedir.

5.Tırnak Törpüsü İle Diş Törpüleme

Tırnak törpüsü ile diş törpüleme trendi bizleri oldukça tedirgin etmektedir. Herkesin bu yöntemi denemesi ve oldukça popüler hale gelmesi tüylerimizi diken diken ediyor. Bunu yapmak yerine diş hekimlerine gidip diş asimetriliğini veya dolguyu yapılabilir. Diş törpülemesi ön dişlerinin kısaltmasına sebep olur.

6.Çamaşır Suyuyla Diş Beyazlatma Yöntemi

Çamaşır suyu ile diş beyazlatma yöntemi oldukça riskli ve popüler hale gelmiştir ne yazık ki özellikle çamaşır suyunun bu kadar zehirlenmesine sebep olmasına rağmen Diş beyazlatmak için kullanması her zaman risklidir kesinlikle kullanmamalıdır çamaşır suyu kullanarak diş minesine veya başka sağlık sorununa neden olabilir

7.Dudak Etrafını Boyamak Ve Ağzın Çevresini Çizerek Gülmek

Tiktok’ta popüler olan tuhaf güzelliklerden biri de dudak boyatmaktır ve dudağını çizip gülmektir. Böylece TikTok kullanıcıları bir farklılık yaratmış olur.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts