Zayıf Gösteren Kıyafetler ve Kombin Önerileri

Zayıf Gösteren Kıyafetler ve Kombin Önerileri
Zayıf Gösteren Kıyafetler ve Kombin Önerileri

Zayıf Gösteren Kıyafetler ve Kombin Önerileri Nelerdir? Zayıf gösteren kıyafetler, özellikle kilo problemi yaşayanlar için çok önemlidir. Hiç aynaya baktınız ve kıyafetlerinizin sizi neden ince göstermediğini merak ettiniz mi?

Zayıf Gösteren Kıyafetler ve Kombin Önerileri Nelerdir? Bazen mesele kilo vermek ya da almak değildir. Belki de mesele sadece bir kıyafet seçimi meselesidir. Bu yazıda, gerçekte olduğunuzdan daha ince görünmek için nasıl giyinmeniz gerektiğini tartışacağız.

Hangi Kıyafetler Daha Zayıf Gösterir

Sizi zayıf gösteren giysiler için alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken önemli bir unsur giysinin rengidir: beyaz veya pastel gibi açık renkler dikkati vücudunuzun şişman olmayan bölgelerinden uzaklaştırmaya yardımcı olurken, koyu renkler dikkati bu bölgelere çekerek tam tersini yapacaktır.

Sizi ince gösteren kıyafetler arıyor ancak nereden başlayacağınızdan emin olamıyorsanız, kazanan olacağından emin olduğumuz bazı harika parçalar için önerilerimiz var.

Koyu Renkli Pantolonlar

Zayıf görünmek istiyorsanız, koyu renkler tercih edilmelidir. Özellikle siyah veya koyu renkli pantolonlar sizi daha ince gösterir. Çünkü koyu renkler bacaklarınızı daha uzun ve ince gösteren optik bir yanılsama yaratırlar. Pantolonunuzu seçerken, dar bir pantolon olmasına dikkat edin. İdeal olarak, ayak bileği kemiğini örtecek kadar uzun olmalıdır; ayak bileği kemiğinin altındaysa, uzunlukları kıyafetinizin oranlarını bozabilir ve sizi gerçekte olduğunuzdan daha kısa gösterebilir.

V Yaka Gömlekler

V yaka gömlekler köprücük kemiklerinizi göstermek konusunda doğru bir tercihtir ve tüm vücut tipleri için uygundur. Karnınızın veya kalçanızın boyutunu en aza indirmek istiyorsanız, v yakalı gömlekler idealdir. Omuzlardan aşağıya doğru eğim, dikkati bu bölgelerden uzaklaştırır ve gerçekte olduğundan daha küçük görünmelerini sağlayan bir yanılsama yaratır.

Yüksek Bel Pantolon

Kendinizi daha ince göstermenin bir başka yolu da yüksek bel pantolon giymektir. Genel olarak konuşursak, bel çizgisi ne kadar yüksekse o kadar zayıf gösterir. Bunun nedeni, vücudunuzu uzatan ve sahip olabileceğiniz kıvrımları dengeleyen dikey bir çizgi oluşturmasıdır. Vücut tipinize ne tür bir pantolonun uygun olacağından emin değilseniz, unutmayın: bel çizgisi ne kadar yüksekse o kadar iyidir. Bu bir giyim kuralıdır.

Düz Paça Kot Pantolon

Düz paça kesim, zayıf görünmek isteyen kişiler için klasik bir tercihtir. Ayrıca düz paça pantolonlar; botlardan topuklu ayakkabılara kadar her şeyle güzel uyum sağlar. Kalçaları dengeleyerek daha ince görünmenizi sağladığı için armut biçimli vücutlarda en iyi sonucu verir.

Düz Çizgili Bluz veya Gömlekler

Daha ince görünmek istiyorsanız, yapabileceğiniz en iyi şeylerden biri dikine çizgili bir üst tercih etmeniz olabilir. Bu tarz bir üst daha ince bir bel ve daha dar kalça illüzyonu yaratmaya yardımcı olurlar. Çizgiler gözleri karın bölgenizden uzaklaştıracaktır. Özellikle belden daralmalı ve düz çizgilere sahip bir bluz; vücut şeklinizde bir kum saati figürü yaratacak ve eskisinden çok daha ince görünmesini sağlayacaktır.

Doğru Kıyafet Seçimi

Zayıf Gösteren kıyafetler konusunda aslında bütün sır, üzerinize tam oturan ve vücut şeklinizi düzleştiren kıyafetler bulmaktır. Vücut şekliniz ve bedeniniz için neyin işe yaradığından hala emin değilseniz, bu ipuçlarından bazılarını deneyin ve yardımcı olup olmadığına bakın. Ancak zayıf görüneceksiniz diye asla stilinizden ödün vermeyin.

Total
0
Shares
Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Related Posts